Tavsiye CM12.1 Kullananlar Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
CM12.1 Kullananlar Bakarmısınız
Dostlar ben NOTE 3'te CM12 kullanıyorum. Hücresel ağda biraz fazla ısınma disinda hiçbir sikintisi yok. Ram de şişme vs hiç olmadı. Şimdi CM12.1 çıkmış farklı cihaza sahip olsanızda sizdeki CM12.1 nasıl sirf 5.1 diye geçmeye değer mi?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
o ısınma herkeste oluyor sorun değil ;)
CM 12 ile mutluysan hic geçme arada fazla fark yok ufak tefek eklemeler dışında ;)

mayıs 27 için ara verecekler ozamana kadar bekle ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
PriZm

PriZm

Üye
Performans ve özellik açısından bir fark yok. Materyal arayüz daha güncellenmiş ve kullanıcının farketmeyeceği 10.000 den fazla fix var. Note 2 de kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve B.A.R.O.N

Hodor

Üye
akıyor makıyo dediler benim s4 e tramcanjia cm 12.1 kurdum ama genede lumiyalar gibi akıcı deyil.

AHKE

AHKE

Üye
Performans ve özellik açısından bir fark yok. Materyal arayüz daha güncellenmiş ve kullanıcının farketmeyeceği 10.000 den fazla fix var. Note 2 de kullanıyorum.
note 2 için 3 4 tane cm var en iyisi hangisi xda linki verebilirmisin rica etsem

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Bizde flashka07'nin ki var adam sağlam iş yapıyor hindistanlılar sağlam adamlar.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Sevmek ayrı birşey taklit ayrı ben lumiya ve mikrosoft hayranlığımdan ötürü koydum o resmi.
Biliyorum bende severim Microsoft'uda espiri anlamında demiştim rahatsız olduysan bundan sonra demeyeceğim.

Hodor

Üye
S4 tede bi kaç ıraklı geliştirici iyi romlar yapıyor özellikle "AL-IRAQ" nickli olan, cm romları çıkaran geliştiriciler pek iyi değil.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Djmax81'de Note 4'e geçmiş. 1-2 dev vardı önce Dr.Ketan sonra halaskz ve şimdi de djmax81. Kaldı geriye flashka07 oda geçti mi bizim iş bitmiştir. Kalan geliştiriciler pekaka ve SAMSUNG.

Üst Alt