cm11 ün üstüne pacman

Sponsorlu Bağlantılar

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
cm11 ün üstüne pacman
Arkadaslar merhaba benim telefonumda cm11 yukluydu brnde pacman yukleyeyim demistim ilk once yine factory reset
Sonrasinda wipe data reset yaptim ensonda syttem dosyalarini formatladım.cm11yukledigim gibi pacmanı yukledim karsimda cm11 cikti simdi pacman rom kurmam icin ne yapmam lazım.(telefon acılırken pacman olarak acıldı ama kirma yerinde cm11 hosgeldiniz yaziyodu)

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
PAC-man rom tek bir rom değildir yani 3 yapımcının ortaklaşa yaptığı bir rom'dur Bunlar Paranoid-Aokp-Cyanogenmod'dur bu yüzden açılışta cyanogenmod'un çıkması normal

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
İyi de bende şuan cm11 kurulu gibi hic pacman romun özellikleri yok

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Ayarlardan sürüm bilgisine bakarak öğrenebilirsiniz

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
4.4 beta pac sürümü yaziyo abicim simdi ben mesajla carbon ROM kurcam. Ama şuan cm11yuklu nasil yuklucem kısa bi açıklama yaparmisin

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Şuan zaten PAC-man romu yüklü
Aynı yöntemlerle yükleyin

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
ilk telefonu yedekliyorum.sonra recovey modda açıp wipe cache/factory reset sonra system reset ondan sonra hafıza kartından romu seçiyorum.sonra gapps paketini yüklüyorum.ondan sonra reset atıyorum demi.

son olarak telefonu kiesten yedekleyebilirmiyim.

saygılar teşekkürler...

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
aynen öyle yapacaksınız kies konusuna gelecek olursak telefonunuz da şuan özel rom yüklü olduğu için kies kabul etmeyebilir
rica ederim :)

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Ekran görüntüleri var mı? Güzel ise bende yüklemek isterim

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Bende kullandım Arkadaşımın dediği gibi cyanogenmod'a çok benziyor sadece geçişleri değişik

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Cm11 kullanıyorum zaten o zaman gerek yok Cm den çok memnunum

hilenteg

hilenteg

Üye
Twrp yukle wipe menusunden. İnternal sd haric diger secenekleri isaretle ve sil. Daha sonra yukle. Sorun cozulecek veya cwm den bunlari manual da yapabilirsin.

serkanp154

serkanp154

Üye
    Konu Sahibi
çok saolun arkadaşlar bu arada carbon romu kullanan varmı güzelmi?

Mücahit Güven

Mücahit Güven

Üye
pacman romun kendine özel bir kerneli var diye biliyorum. bende de pacman var çünkü

Üst Alt