Cm 12 ne zaman cikiyor

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Cm 12 ne zaman cikiyor
Ustadlar bugun nexus serisi icin android L yayinlayanacakti noldu aslinda daha onceden de nexua 5 cihazina L yukleyenler var ama noldu cm12 işi ?

0MG90

0MG90

Üye
Android 5.0 tamamen çıktığı zaman çıkacak

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Bugun cikcak diye biliyorum bende

Luck Star

Luck Star

Üye
hayırlısı be :D beklemedeyim.

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Ciksin gali ya cihazim icin cm12 cikarsa okkalı bi batarya alcam tele ama stabil ve performansli olmasi lazim cm12 nin

Koradam

Üye
Aosp kaynak kodu dağıtıldı

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Bugun mu

Koradam

Üye
Evet

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
O zaman kisa surede cikar belkide cikmistir bi bakiyim

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Daha cikmamis ama cikar yakinda :)

Ctnosmn

Ctnosmn

Üye
O değil de cm11 stabil sürümü daha yayımlanmadı.

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Bırak onu cm11 stabil sürümü daha yayımlanmadı.
aynen katılıyorum şimdi yabancı bir sitede haber okudum 7 kasımda cm 11 final olucakmış
yalnız cm 11 in stabl versiyonu niye çıkmadı onuda anlamış deilim hep nigtly kullandık ya
cm 12 için aralıktan falan bahsediyorlar inş o kadar geç olmaz

Son düzenleme:
SuxQQ

SuxQQ

Üye
aynen katılıyorum şimdi yabancı bir sitede haber okudum 7 kasımda cm 11 final olucakmış
yalnız cm 11 in stabl versiyonu niye çıkmadı onuda anlamış deilim hep nigtly kullandık ya
cm 12 için aralıktan falan bahsediyorlar inş o kadar geç olmaz

Yanlış hatırlamıyorsam CM10'un kararlı versiyonu CM11'in 3-4 sürümünden sonra çıktı. Ama bunun bir standartı olacağını sanmıyorum sonuçta belirli bir çalışma takvimleri yoktur bu adamların. İşleri olur uğraşamazlar 8. - 9. ayında çıkartırlar yada vakitleri olur 2-3 aya çıkartırlar diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Luck Star

Luck Star

Üye
Cm nin stabil sürümleri Snapshot versiyon olanlar. bende var ve gayet stabil donma kasma restart 1 kere bile olmadı sorunsuz çalışıyor

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Cm nin stabil sürümleri Snapshot versiyon olanlar. bende var ve gayet stabil donma kasma restart 1 kere bile olmadı sorunsuz çalışıyor
Snapshotayda bir cikiyor nighlty den daha iyi denebilir ama stabil versiyonlar her zaman daha iyi gerci ben de nigthly kullaniyorum memnunum hatasi yok