Cloudy room'dan orjinal room'a dönmek

Sponsorlu Bağlantılar

Arthur61

Üye
    Konu Sahibi
Cloudy room'dan orjinal room'a dönmek
Merhaba arkadaşlar.

Telefonuma cloudy 2.5 kurdum ama şimdi çatlamadan dolayı servise göndereceğim .

Bundan dolayı orjinal roma dönmeye çalışıyorum ama download moda alırkan erorr diyor , yani download moda alamıyorum .

Kısacası bu cloudy roomubn herşeyini silip nasıl orjinal room atarım veya cloudy room menüsünden zip dosyası ile yükleyebileceğim orjinal bir rrom varmıdır.

Şimdiden teşekkür ederim .

Ben kdz ile flashlama yapamıyorum 6.0 mm firmware zip şeklinde bulamadım , ancak zip şeklinde tek dosya yükleyebiliyorum varmı yardım edecek bu konuda

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Cihazınızın orjinal ROM'unu bu siteye IMEI girerek bulabilirsiniz:

Arthur61

Üye
    Konu Sahibi
hocam orjinal room bulmakta sorun yok . Benim download mod çalışmıyor nasıl atacağım orjinal room. Ancak zip şeklinde SD karta atıp telefondan yükleme yapabiliyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Android cihazların büyük sorunlarından biri haline gelen indirme sorunu kullanıcıların sinirini bozmaya devam ediyor. Android hataları yüzünden android kullanıcıları indirme yapamıyorum, download çalışmıyor gibisinden birçok soruna çözüm aramaktadır. Biz küçük bir yöntemle bu indirme sorununa kesin çözüm bulduk. Sadece adımları dikkatlice izleyin ve donwnload çalışmıyor hatasına kesin çözüm e ulaşın.

1.> Ayarlar

2.> Uygulamalar

3.> Tüm uygulamalar sekmesinden Download Manager'ı seçin.

4.> Hafızayı temizleyin ve telefonu yeniden başlatın.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
hocam orjinal room bulmakta sorun yok . Benim download mod çalışmıyor nasıl atacağım orjinal room. Ancak zip şeklinde SD karta atıp telefondan yükleme yapabiliyorum
Vereceğim linkteki zip jelly bean yani 4.2.2, bu linkteki dosyayı telefonun hafızasına atın, daha sonra recovery moduna girip wipe yapmadan flaşlayın.