Clone Camera Pro


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
EroL yeni bir dosya paylaştı:

Clone Camera Pro - Eğlenceli kamera uygulaması

Birden fazla kareyi tek bir fotoğrafta birleştiren Clone Camera, kullanıcının yaratıcılığına bağlı olarak eğlenceli fotoğraflar elde edilebilmesine izin veriyor.

Clone Camera sayesinde kendinizi aynı fotoğrafta 6 farklı açıdan pozlayabilir ve oluşturduğunuz fotoğrafları uygulama üzerinden sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Tüm detayları görmek ve indirmek için tıklayın...
 
cyberstrike

cyberstrike

Üye
Üç linkte de hata alıyorum.
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Linklerin kırık olması nedeniyle, konu kitlenmiştir.
 
  • Beğen
Tepkiler: shadow-mavi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt