Clockwork Mod 6.0.4.5 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Clockwork Mod 6.0.4.5 Yardım
Arkadaşlar cwm 6.0.4.5 yüklemek istiyorum nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilecek var mı ?

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Özelden Gel Yardımcı Olayım Sana... Elimden Geldiği Kadar.

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
@polat_kv eyvallah kardeşim hallettim sağolasın

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Sağol seni de boş yere yordum :)

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Önemi Yok Yardımcı Olamadım Kusura Bakma.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Hocam buraya yazar mısınız bizde bilelim

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Benim açtığım konular arasında var kurulumu kardeşim

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Android telefonlarda, özel durumlarda ihtiyaç duyulan bir "Kurtarma Modu" vardır. Galaxy W telefonunuzu ses açma tuşu, orta tuş ve güç tuşuna aynı anda basılı tutarak açarsanız, telefonunuz kurtarma modunda açılır. Aşağıdaki ekran görüntüsü orijinal (fabrika çıkışı) kurtarma moduna aittir.

Eğer telefonunuza ROM yüklemek isterseniz, orijinal kurtarma modu yazılımı ile bunu yapabilmeniz mümkün değil. O yüzden, ROM yüklemek için ilk önce ClockworkMod Recovery (CWM) gibi daha gelişmiş bir kurtarma yazılımı yüklemeniz gerekir.

UYARI: AŞAĞIDA ANLATILAN İŞLEMLER TELEFONUNUZA ZARAR VERME RİSKİ TAŞIMAKTADIR. BU İŞLEMLER ESNASINDA TELEFONUNUZDA OLUŞABİLECEK ZARARLARDAN BEN SORUMLU DEĞİLİM. EĞER BU RİSKİ ALAMIYORSANIZ VAZGEÇİNİZ.

Yükleme İşleminden Önceki Ön Hazırlıklar
Öncelikle, telefonunuzun USB sürücülerinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirip kurun.

(23 MB)

Yükleme işlemi için ihtiyacınız olan şu 3 dosyayı indirin:

(447 KB)
(132 B)
(5 MB)

Yükleme İşlemi
  • Galaxy W cihazınızı kapatın.
  • Telefonunuzu download modunda açın. Bunun için ses kısma tuşu, orta tuş ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun, telefon açılır açılmaz güç tuşunu bırakın ve diğer iki tuşu basılı tutmaya devam edin.

• "Warning!!" başlıklı uyarı ekranı geldiğinde devam etmek için ses açma tuşuna basın. Ses kısma tuşuna basarsanız işlem iptal edilir.

• Telefon download moduna geçtiğinde ekranda "Downloading... Do not turn off target !!" yazacaktır. Telefonunuz artık bilgisayardan yazılım yükleme işlemine hazırdır.

• Telefonu USB kablonuzla bilgisayara bağlayın.
  • Odin Multi Downloader programını çalıştırın.
  • COM Port Mapping bölmesindeki alanlardan birinde cihazınızın bağlı olduğu portun yazdığına ve bu alanın sarı renkte olduğuna emin olun.
  • Select OPS bölmesindeki "OPS" düğmesine basıp "Ancora.ops" dosyasını seçin.
  • Option bölmesindeki "One Package" ve "Auto Reboot" seçeneklerini seçin.
  • "Select Integrate Package - Check One Package Option" bölmesindeki "One Package" düğmesine basıp, "recovery-clockwork-6.0.4.5-ancora.tar.md5" dosyasını seçin.
  • Message kısmında son satırda "Check MD5 ... ok" yazdığından emin olun. Artık yükleme işlemine hazırız.

• "Start" düğmesine basın ve bekleyin.
  • Birkaç saniye içinde işlem tamamlanacak ve telefon otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Telefonunuz yeniden başlatılırken ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır. Artık Odin programını kapatabilirsiniz.

• Yükleme işleminin başarılı olup olmadığını kontrol etmek için telefonunuzu kurtarma modunda açın. Bunun için ses açma tuşu, orta tuş ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun, telefon açılır açılmaz güç tuşunu bırakın ve diğer iki tuşu basılı tutmaya devam edin. Yükleme işlemi başarılı ise karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

Güncellemeler
Samsung W için ClockworkMod Recovery'nin daha yeni bir sürümünün çıkıp çıkmadığını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

Herhangi bir olumsuzluk durumunda Maxicep ailesi olarak sorumluluk kabullenmemektiyiz. Bunu kabul ederek bu işlemleri gerçekleştirin .
Alıntıdır...

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Alıntının Kime Ait Olduğunuda Yazsaydın İyi Olurdu Kardeşim...

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep sitesi içinden alıntı olmadığı için yazmadım

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
@sir mordred sitesinden Alıntı.

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye