Uygulama çizerek ekrana not alma prog lazım

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
çizerek ekrana not alma prog lazım
böyle bir program arıyorum basit ve türkçe

TheRkuT

TheRkuT

Üye
Papyrus severek kullandığım bir uygulamadır

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Sagol güzel program

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Z1 gibi bir cihaz! İlginc benim 700tllık discovery açtı

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yok arkadaş not defterine giriyorum ama yazı yazamıyorum. Parmağımı gezdirirken kare bi simge çıkıyor ama yazı yazmıyor.

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
[emoji19]

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
O kadar kurcaladım hatta full sürümünü bulup yükledim ama dokunduğum zaman yazmıyor :agla2:

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Çok ilginç uyumlu değil galiba desem olmaz.güzel bir cihaz bilemiyorum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aynen ne bileyim ben de çözemedim vallaha. Gerçekten merak ettiğim bir program. Foruma yazdım bakalım ne sonuç çıkacak

furkankaya559758

Üye
Ben Z2 kullanıyorum. Bende bu programı kullanıyorum ve herhangi bir sorunu yok.

TheRkuT

TheRkuT

Üye
Aynen ne bileyim ben de çözemedim vallaha. Gerçekten merak ettiğim bir program. Foruma yazdım bakalım ne sonuç çıkacak
Kardeş bu sorun değil, olması gereken bu çünkü program elle müdahale silgi işlevi kalemle yazarsan kalem işlevi görüyor. Bu yüzden çok pratik bir uygulamadır :)

Edit; şimdi dikkat ettim z1 demişsin, z1 böyle yapmaması lazım note serilerinde böyle yapması lazım ama ayarlarını filan bi kurcalasana

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş bu sorun değil, olması gereken bu çünkü program elle müdahale silgi işlevi kalemle yazarsan kalem işlevi görüyor. Bu yüzden çok pratik bir uygulamadır :)
Buldum buldum ayarlardan sadece silgi açıkmış. Onu kalem yaptım. Yazma sayfasında hiçbirine geçmiyordu. Ben onun silgi olduğunu bilmiyordum :D Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: TheRkuT
calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
[emoji106]

@bluesky@

@bluesky@

Üye

Üst Alt