çin'den bush'a uyarı: Iç işlerimize karışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
ÇİN'DEN BUSH'A UYARI: İÇ İŞLERİMİZE KARIŞMA


Çin, İnsan Hakları Konusunda Pekin Yönetimini Eleştiren Başkanı 'u İç İşlerine Karışmaması Konusunda Uyardı.

Çin, insan hakları konusunda Pekin yönetimini eleştiren Başkanı 'u iç işlerine karışmaması konusunda uyardı.

Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Kin Gang, Çin ve 'nin insan hakları ve dini konularda farklı görüşlerde olduğunu belirterek, Pekin'in, bu konular kullanılarak, diğer ülkelerin iç işlerine müdahale içeren eylem ve sözlere kesinlikle karşı olduğunu ifade etti.
Bush, 3 Asya ülkesini kapsayan gezisi kapsamında geldiği Tayland'ın başkenti Bangkok'ta yaptığı konuşmada, Çin'in insan hakları siciliyle ilgili "derin endişeleri" olduğunu söylemişti. Bush, 2008 Pekin Olimpiyat Oyunlarının yarın yapılacak açılış törenine katılmak üzere Pekin'e gidecek.çok doğru denmiş herkes haddini bilecek bzm gibi o bunu dedilerle hareket etmiyolar
 
mservank

mservank

Üye
Bush önce insan olsun sonra insanlığı tartışsın.
 

Calaissien

Üye
inşallah Pekin'de suikasta kurban gider.
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ah be Bush, ah be Bush... :kop: Sen beni güldürdün Allah da senin belanı versin!.. :D Yahu kendisin insan hakları sicili nasılmış ki? :D Kendi ülkesinin insan hakları sicili nasılmış?.. Amerika'da insan hakları mı var... Hala idam cezası var orada! Ortaçağda gibi insani öldürerek cezalandırıyorlar!..

Bu arada suikast fikrini beğenmedim forumdaşım! Zira suikaste kurban gitmesi Amerika'nın işine gelir, Çin için çok büyük bir zarar doğurur!.. Amerika'nın ""anlayışı" Bush gibi olmasa seçmezlerdi herhalde değil mi?.. Yani bir Bush gideer, diğeri gelir....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt