Çinde Malı Araba Üretimi Nasıl Yapılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Çinde Malı Araba Üretimi Nasıl Yapılıyor

siberson

siberson

Üye
tamam çin malları iyi değildir güvenli değildir kanserojen madde içerir yaptıkları şeyler ama arkadaş helal olsun adamlara çin malı felan diyoruz yinede seve sevede yaptıklarını kullanıyoruz ben bunu daha anlayamadım:hmmm:bilmem::bilmem:

ouSahin

ouSahin

Üye
tamam çin malları iyi değildir güvenli değildir kanserojen madde içerir yaptıkları şeyler ama arkadaş helal olsun adamlara çin malı felan diyoruz yinede seve sevede yaptıklarını kullanıyoruz ben bunu daha anlayamadım:hmmm:bilmem::bilmem:

adamlarda işçilik var bizim şirkete gelen promosyon ürünleri hep çinden geliyor:)Bir promosyon şirketi olarak:)

schumici

schumici

Üye
görün işte neler ithal ediyoruz. can sağlığımızı nasıl düşünüyoruz. bunların ithalini izin verenler yarın bi gün bu arabalar yüzünden yaşanacak acılardan bin beter durumlara düşsünler inşallah
:@:@:@

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bi metal parçası 4 teker olay budur :@
çok adi mal yapıyolar ya

YsF_90

YsF_90

Üye
bi metal parçası 4 teker olay budur :@
çok adi mal yapıyolar ya
+1 resimlerdende belli çok adi yapılışı. arabanın alt tekerlek kısmınıda gördük. ne o öyle ya. biraz kilolu adam otursa kırılacak gibi. herkes çinliler gibi zayıf değilki. hele bizim Türk kası yapanlar binerse arabayı düşünemiyorum. :ehe

jatvalca

jatvalca

Üye
ben güvenipte binemem abi ne olur ne olmaz çin malı

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Onların arabasınamı binilir be kardeşim

burakoksuzoglu

burakoksuzoglu

Üye
1000 ytl verirlerse alınır yani

Pure Life

Pure Life

Üye
çocukların kulladıgı akülü araba gıbı yaaaa

Furkan96

Furkan96

Üye
bEN BiNERIM ONA:d

syucel38

Üye
anca olumsuz yorum yapıyoruz adamlar evlerının bahcesınde yapıyor bu ışlerı hangımız yapabılırız aceba basıt ama yapıyorlar ve dunyaya ve buyuk fırmalara kafa tutuyorlar sımdı cın olmasa gıydıgın elbıse bındıgın araba 100 kat fıyatla alacaktın

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:):):)

buraq85

buraq85

Üye
süper abi boşuna dememişler s.... yaranır die adamlar tüm dünya ya yaranıo..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Parça Parça Üretiyorlar. PArçaaları Ucuyor:)

thesero

Üye
fark ettiyseniz çakma smart yapıyorlar orjisini mercedes üretir bunların ve çin malı olarak sadece chery var türkiyede türkler çin malı araç kullanmaz kolay kolay :D

ttgg

ttgg

Üye
profilden araba :)