Çin Malımı Yoksa Amerika malımı ? Yorumlari lütfen alalım

Sponsorlu Bağlantılar

ANYCAAL

Üye
Kamerasını sordum.Herhalde ben iyi ayarlayamadın...iyi çekim yapamıyorum..Bu konuda bilgin varmı zahid12 arkadaşım

zahid12

zahid12

Üye

Solamente

Üye
Çin malını savunmanın hiç bir mantığı yoktur, amerika da üretilen telefon gösterin bana , hiç biri neredeyse amerikada üretilmez, finlandiye vs. ülkelerde üretilir..

Burda gelmiş bana çin malını savunuyorsunuz ama 3 günlük çin malı iyi bile olsa nokiadan daha iyi telefon yapamazlar.. Mantıklı olmanızı beklerdim, ki hayal kırıklığına uğrattınız, çin malı ne ya dünyanın mimlediği marka en iyi ürününü çıkarsın.. KULLANMAM !!!

Canım bebeğim benim kesinlikle sana katılıyorum :op:

Ya arkadaşlar o abarttığınız özelliğe sahip olan telefonun nokıa sıemens gibi bir marka tarafından üretimi mesela 800 ytl ye mal oluyurda çin malı olunca nasıl 3te biri fiyatına satılabiliyor. buram buram radyasyon kanser ellemeye bile tiksiniyorum . çinin yaptığı hangi işten yarar gördükkü buna güvenebiliyosunuz yapmayın gözünüzü seveyim mantığınızla düşünün ucuz fiyata mal oluyorda diğer firmalar enayimi müşterisini kaçırsın

zahid12

zahid12

Üye
Canım bebeğim benim kesinlikle sana katılıyorum :op:

Ya arkadaşlar o abarttığınız özelliğe sahip olan telefonun nokıa sıemens gibi bir marka tarafından üretimi mesela 800 ytl ye mal oluyurda çin malı olunca nasıl 3te biri fiyatına satılabiliyor. buram buram radyasyon kanser ellemeye bile tiksiniyorum . çinin yaptığı hangi işten yarar gördükkü buna güvenebiliyosunuz yapmayın gözünüzü seveyim mantığınızla düşünün ucuz fiyata mal oluyorda diğer firmalar enayimi müşterisini kaçırsın

o kadar paramız yok hanımefendi:nono:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
yerli malı türkün malı her türk onu kullanmalı:)

--------------- Ekleme ---------------

canım kardeşim haklısın 2 aydır para toplamaya çalışıyuorum 500 ytl toplayamadım n73 almak için bozuk tel.idare ediyorum...kimsede para yok...800 ytl dediği parayla bazıları 2 ay ev geçindiriyor..ve ben o kadar parayı vermezdim olsa bile...ama illa çin malı almakta gerekmez tabi...gerçekten o yönde pınar haklı...radyasyon yuvası..

zahid12

zahid12

Üye
yerli malı türkün malı her türk onu kullanmalı:)

--------------- Ekleme ---------------

canım kardeşim haklısın 2 aydır para toplamaya çalışıyuorum 500 ytl toplayamadım n73 almak için bozuk tel.idare ediyorum...kimsede para yok...800 ytl dediği parayla bazıları 2 ay ev geçindiriyor..ve ben o kadar parayı vermezdim olsa bile...ama illa çin malı almakta gerekmez tabi...gerçekten o yönde pınar haklı...radyasyon yuvası..

bu konuda kanıt gösterin yenim ediyorum tüm çin malı telefonları kaldıracağım kanıt yok neden hala sar değeri yüksek diyorsunuz

ANYCAAL

Üye
bu konuda kanıt gösterin yenim ediyorum tüm çin malı telefonları kaldıracağım kanıt yok neden hala sar değeri yüksek diyorsunuz

Zahid12 kardeş sen telefonmu satıyorsunki tüm telefonları kaldıracağım diyorsun Anlayamadım

zahid12

zahid12

Üye
Zahid12 kardeş sen telefonmu satıyorsunki tüm telefonları kaldıracağım diyorsun Anlayamadım

onu lafın gelişi söyledik ama hala sar değeri bilinmiyor bu doğru ama yüksek yada alçak olduğu nasıl biliyonur onu anlamıyorummmmmmmmmmmm:nono:

Solamente

Üye

Bak canım kardeşim herkes senin gibi düşünse milyarlarca insan senin dediğin gibi çin malı ucuz telefona yönelmezmi ?
Aman yaa ne halin varsa gör be of çokta derdimdinsanki sormuşlar fikrimizi mantığımızı kullanıp yazdık buraya sıemens keriz ya çift çatlı telefonu 800 ytl ye satılıyo çin telefonları 300 ytl çok seviyosan kullan bayıla bayıla sana telefonunla mutluluklar dilerim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En iyisi Finlandiya Malı.

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
garantili çin malı en iyi

yunuslp

Üye
lanet olsun o telefonlara

Atakan

Atakan

Üye
Hangi marka ama?
Samsung ise Kore malı,Nokia ise Finlandiya,Panasonic ise Çek Cumhuriyeti...

Üst Alt