Çin Malı Telefonlarda Manuel TV Kanal Ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlarda Manuel TV Kanal Ayarı
Çin Malı Telefonlarda Manuel TV Kanal Ayarı (Trident , Orite , Anycool Digiphone , Day Mobile , Letus , Candans)

Bulundugunuz yerdeki TV istasyonlarının sayısı 20 yi gececek. Eger 10-15 TV istasyonu var ise zaten hepsini hafızasına kaydettigi için manuel ayar yapamazsınız. Buldugunuz istasyon zaten hafızada oldugu için yeni bir kayıt yapılmaz. Eger bulundugunuz yerde 20 den fazla istasyon varsa telefonunuzun otomatik hafızasına kaydı için;

1-Çoklu ortam/ TV aç,
2-Seçenekler aç.
3-area setting aç / TURKEY işaretle/ Tamam'a bas. onaylandı diyecek.
4-Geri Tuşuna bas.
5-Auto Search'a bas ve TV istasyonları hafızaya alınsın. 20 TV istasyonundan geriye hafızaya alınmayan
istasyonları tek tek ''Güneş'' (Çiçek) gibi olan simgeye basarak (TV Frekans numaralarını görerek) bul ve bir süre bekle 20.nci kanala hafızaya alındıgını onaylanacak.

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark

DOGUS59

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

cüneyt456

Üye
arkadaşım yorumun güzel bencede haklısın çünkü bu telefonların maliyeti çinde 50 ytl işçi çok olduğundan maliyette düşük ve yedek parçasıda yok bence sen teli geri ver

eskipazar

Üye
hes ****** lan tel süper

turkspeed

turkspeed

Üye
arkadaşlar bu telefonların hepsi kaçak ayrıcada hepsi birbirini kopyaları yanlızca kasaları değişik kamerası hepsinde aynı vga ama hepsinde ayrı ayrı yazıyor.
Diğer bir konu video oynatmıyor.sesi yüksek ama kalitesiz.imei lerinin hepsi sahte en geç 2-3 ay içinde operatörler tarafından kapatılıyorlar.kesinlikle almayan hepsinde görüntülü konuşma var yazıyor.ama hiçbirinde yok.arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.ama bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.lütfen bir deneyin.....bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu sar değeri açıklamaıyor.satıcılarda bilmiyor.ama onu kaçak getirenler.( g.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) çok iyi biliyorlar. Paralar cebe.radyasyon bizim gibi kullanıcılara.........hayırlısı olsun

bir de alıp kullanan bir arkadaşın forumlardan birine yazdığı yazıyıda ekliyorum
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. Bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

Sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. Bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

[sıze=4]bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor[/sıze]...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
bu telefonları sar değerleri bir türlü bulunamıyor.almayın arkadaşlar sağlığınızı 3 kuruş için tehlikeye atmayın

kardesim sadece bla bla bla bla bla anlatıyorsun yani kötülemek icin elinden geleni yapmısın ama bu kadar kasma yıldıramazın seven sever alan alır yani şahsen bende var ve 5 ay oldu 10 numara ciyaz... Hic bir sorunum yok.. ;))
2 HAT GİRİŞİ , FREE TV İZLEME , OYUN YÜKLEYEBİLİYORSUN , DOKUNMATİK EKRAN, VS VS DAHA BİR TON ÖZELLİGİ VAR İKEN SEN NEDEN BU KADAR KASIYORSUN KENDİNİ ? SANA GALBA COK DOKUNMUS ??

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
kardesim sadece bla bla bla bla bla anlatıyorsun yani kötülemek icin elinden geleni yapmısın ama bu kadar kasma yıldıramazın seven sever alan alır yani şahsen bende var ve 5 ay oldu 10 numara ciyaz... Hic bir sorunum yok.. ;))
2 HAT GİRİŞİ , FREE TV İZLEME , OYUN YÜKLEYEBİLİYORSUN , DOKUNMATİK EKRAN, VS VS DAHA BİR TON ÖZELLİGİ VAR İKEN SEN NEDEN BU KADAR KASIYORSUN KENDİNİ ? SANA GALBA COK DOKUNMUS ??

biravo kardeş 2-3 özelliği herhalde bozuk olcak ama kapanma gibi olasılığı yok haziranda aldım n99i 4 ay geçti kapanmadı:D buda böyle bilinsin nede olsa ucuz mal

kmlmtn

kmlmtn

Üye
ya dogus59 sen avrupa markalara felanmı çalışıon ben seni çözemedim forumun her yerinde kötülemişin telefonları yaa. alan alır sen neden kasıon ki bu kadar kendini anlamadım paso yazıon nereye çin malı tellerle ilgili konu açılsa yazıon kötülüon çözemedim seni ülkedeki herkesi bu kadar çok sevmen ilginç doğrusu

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
ya dogus59 sen avrupa markalara felanmı çalışıon ben seni çözemedim forumun her yerinde kötülemişin telefonları yaa. alan alır sen neden kasıon ki bu kadar kendini anlamadım paso yazıon nereye çin malı tellerle ilgili konu açılsa yazıon kötülüon çözemedim seni ülkedeki herkesi bu kadar çok sevmen ilginç doğrusu

helal olsun aynı benim gibi bir adamsın helal

DOGUS59

Üye
ZAHİD12 KARDEŞ ÇÖZERSİN BE FAZLA MERAK ETME.....
ARKADAŞLAR VERDİĞİM BU ADRESE GİRİN BU MALLARIN NE OLDUĞUNU GÖRÜN.....AYRICA BEN BU MALLARIN GELDİĞİ YERLERDE 10 YIL DEVLET GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPTIM...ÇOOOKKK İYİ BİLİRİR BU MALLARI GETİREN VE SATANLARI....BU PARALARIN GİTTİĞİ YERLERİDE BİR ARAŞTIRIN ARKADAŞLAR...SATICILARIN OYUNUNA GELMEYİN.
GİRİN VE İNCELEYİN LÜTFEN

sirseri_asik

Üye
ilginç yorumlar :D

ANYCAAL

Üye
dijitürk ve dsmart yeni bir yazılım çıkartmış.....çin malı telefon lardada seyredilecekmiş.......nasılsa tv var......arkadaşlar bu telefonla ilgili konuları TV yayınları diye yeni bir başlıkda topyalalım.....Bunlar telefon falan değil....13-17 yaş aralığındaki gençleri 1-2 ay oynayacağı oyuncaklar

iOS Developer

iOS Developer

Üye
sonuç olarak bakıldıgında burada yazılan herşeyin doğruluk payı var ve bu telefonu alıp kullanan arkaşlar dabiliyorlar ki 150 lira verilen telefondan fazla bişey beklenemeyeceği fakat o kadar fazla şey var ki ...bana sorarsanız fiyatına göre çok çok iyi bir şey...
mesela bir x5 düşünün 200000 ytl ve birde kia sorento, sorento fll + fll bir araç ve 70000 bana sorarsanız hangisini alırsın diye sorentoyu alırım tabiki aldığınız bmw fll değil çunkü bi yerde bu tercih meslesi...saçmaladık biraz galiba... :)
ha bu arada geçen bi tane TT gördüm adam sıfır almış aracın önüne baktığımda şok oldum araçta sis farı yoktu... :D

rilly

Üye
Arkadaşlar bnde aldım ama mms ayarları olmuyor bu konuda yardımcı olur musunuz?

Odysseus

Odysseus

Üye
ZAHİD12 KARDEŞ ÇÖZERSİN BE FAZLA MERAK ETME.....
ARKADAŞLAR VERDİĞİM BU ADRESE GİRİN BU MALLARIN NE OLDUĞUNU GÖRÜN.....AYRICA BEN BU MALLARIN GELDİĞİ YERLERDE 10 YIL DEVLET GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPTIM...ÇOOOKKK İYİ BİLİRİR BU MALLARI GETİREN VE SATANLARI....BU PARALARIN GİTTİĞİ YERLERİDE BİR ARAŞTIRIN ARKADAŞLAR...SATICILARIN OYUNUNA GELMEYİN.
GİRİN VE İNCELEYİN LÜTFEN

demek kaçak malların türkiye'ye girmesine göz yumdun nerede görev yapmıştın sen bizde vatandaşlık görevimizi yapalım şikayet edelim seni

djsalih91

djsalih91

Üye
yaw çinlilerin köküne benzin döküp yakacan telefonu aldıktan bir hafta sonra hoparlörü patladı var ya telefonlar 5 para etmez almayın dicem ama dinleyen kim yine gider alırsınız hepsinin canı cehenneme:@

patronn

patronn

Üye
bu arkadaslar japon galiba cın malını kotuluyo cın malı almayın japon malı alınnnn :D

muhsindoğan

muhsindoğan

Üye
Arkadaşım oporatörler kapatıyo diyosun da adamlar 2 yıl garanti veriyo yanında.

engin178

Üye
surda bi tv ayarı yapıcaz yapptıgınız yorumlara bakın yaw kendi düsüncenizi kendinize saklayın alakasız konulara girmissiniz.. :nono:

mrscron16

Üye
ona dokunmamıştır girmiştir ona

dadas219

dadas219

Üye
arkadaşlar anyykol telefonlar arıza verdiği zaman yapılmıyo.sizden para alıp yapmıyolar .aklınız varsa almayınn

--------------- Ekleme ---------------

ben dıgıphone aldım 6 hopörlörü var .bence çok güzel tafsiye dederim

Üst Alt