Çin Malı Telefonlara Nasıl Oyun Atılır

Sponsorlu Bağlantılar

feher_11

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlara Nasıl Oyun Atılır
:megafon: çin malı telefonlara nasıl oyun atılırrr bilen varsa anlatsınn

• Beğen
Tepkiler: balyoz61

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Atılmaz arkadaşım...

DOGUS59

Üye
ademaltintaş arkadaşımız ve de zahid12 arkadaşımız sor..onlar bu konuyu çok iyi biliyorlar sana bir yol gösterirler

ANYCAAL

Üye
Ne oyunu ya............televizyon izle.....oooooooooooo kkkaaadddaaarrr.............başka bir işe yaramıyor.

Odysseus

Odysseus

Üye
şu an için atamıyoruz arkadaşım. diğer arkadaşların bana yönlendirmeleri son derece nazikçe çünkü biz hakimiz konuya. teşekkürler doğuş arkadaş..ım

Salihyet

Salihyet

Üye
doğuş ve anycaal zaten aynı kişi, ayrıca konu daha fazla amacından uzaklaşırsa kapatılacaktır, bunuda hiç birimiz istemeyiz ;)

OlmazOlmazDeme

Üye
doğuş ve anycaal zaten aynı kişi, ayrıca konu daha fazla amacından uzaklaşırsa kapatılacaktır, bunuda hiç birimiz istemeyiz ;)

hahaha aynı kişimii koptum :ehe:ehe:ehe:ehe

dogus noldu yavrucum ya :D:ehe:ehe:ehe

zaqqq

Üye
ark.daşlar ben de dolia f888 war harika bir telefon şık tasarım çift kamera çift hat her bi b*k var çok memnunum çok sağlam bir telefon çin malı felan ama çok gzzel ah bide prog. oyun felan bulabilseniz çok güzel olacak ama :))

mert_demir_28

Üye
çin telefonları için gayet iyi bir program
MOBILedit_.3.0.0.38.

murat_11300

Üye
arkadaşlar bu tridentlere avı video nasıl atıyoz yani bu telefona avı formatlı video atarken nasıl ayarlıcaz yardım erderseniz sevinirim

MadloveR2

Üye
arkadaşlar bu tridentlere avı video nasıl atıyoz yani bu telefona avı formatlı video atarken nasıl ayarlıcaz yardım erderseniz sevinirim
arkadaşım bişeye dikkat etmene gerek yok trident zaten video kaydını avi formatında yapıyor. avi dosyalarını açar trident marka telefonlar.

baskentt

Üye
program ne işe yarıo

Gfbrasit

Üye
ya arkadaşlar bende de orate t 808 war her bi b??k var ama bir türlü ne oyun nede program atabildim yaaaaaaaa

--------------- Ekleme ---------------

şu japonklarda her b??ku yapıyorlar ama bi de tam takır yapsalar şaşarım zaten

yakupates

Üye
bnde cin iphone var javada var nası oyun
yüklcemmm simdiden tsk

dilemma814

Üye
arkadaşım eğer telefonun ekstra bölümünde java varsa ve bunu kullanabiliyorsan telefona java ile çalışan her oyunu atabilirsin hafıza kartına atman sonra attığın yerden o dasyayı bulup yüklemen yeterlidir oyunu java butonuna tıklayarak açabilirsin ii eğlenceler.. javalı olan çin ya da nokia ya da samsung ekran genişiliği aynı olan tüm telefonlarda oyunlar açılır..

Üst Alt