Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

bberkan

bberkan

Üye
anycooly zaten kore malı

enginur

Üye
teşekkürler.

mami.2.5

Üye
benımkı orjı arkıler t828 :oke:

Sypnc_Dictetor

Sypnc_Dictetor

Üye
ellerine sağlıkgüzel paylaşım :aha:

selmangulec

selmangulec

Üye
merhabalar ,
bir sitede çin malı ıphone satışları gördüm bu normal iken alt tarafına bir yazı ile " tüm telefonlarımız 2 yıl imei kayıt garantisi altındadır" bu demek oluyor ki 2 yıldan sonra bu telefon klonlu olacak gibi şüphe geldi içime ... 120 tl den başlayan fiyatlarla satılıyor ... havası vardır , aynı görüntülü diye bu hazlarla alınan telefonlar bir süre geçmeden elde patlayabilir. ondan sonra klonlu çıktı , arıza var şarj tutmuyor ekran sorunu vb. baş gösterecektir... o dediğim imei 2 yıl garanti veren site :

saygılar..
selman

nsoftg

nsoftg

Üye
kardeşime aldık bunlardan 4 defa servise gitti her seferinde sıfırını gönderdiler son seferde aldığımız yere götürüp 50 lira daha ekleyip nokia 2730 ile değiştirdik....

sinanberki

Üye
İyi bilgilendirme

nesto3

nesto3

Üye
yasal olmayan bir iş. Tesbit edilirse cok buyuk cezası var.

furkan8122

Üye
konu nasıl açılıyor yardimmm.edin

yildirimirkos

Üye
Bu telefonu kullananlara caydirmak icin demiyorum ama kanitlanmis labaratuar tahlilleri sonucuna göre SAR dan dolayi ve SAR degeri yüksek olan bu cin ürünlerinde kisir kalma durumu % 85 bu oran cok ciddi.Söz konusu saglik ve en önemlisi anlayan anlamistir.

xŞPARTACUSx

Üye
Yazık size bune zavallılıktır o dinsiz komunistler türk yurdu DOĞU TURKISTAN DAKİ müslüman kardeşlerimizi şuan bile katlediyorlar toplam 36 milyon müslüman uygur türkü katletti o gavur ordusu camileri kapattılar bar ahır yaptılar dini kitap ibadet evde dahi yasaklandı kardeşlerimizin ırzına geçiyorlar ödlek abi gibi sustugumuz yetmezmis gibi o serefsizlerin mallarını alıyoruz silahlanıp vursunlar diye kardeslerimizi ÇİN MALINA HAYIR!:@

fıratbuyukkaya

Üye
şekil vara ama faaliyet yok :)

Xsentiys

Üye
ben inanmıyorum burda yazılanlara muhakkak anlatılanlar gibi olanlarda var yok değil ama hepsini aynı kefeye koyup çin malıysa uzak dur demek yanlış o zaman iphone'danda htc'dende uzak durmalı zira onlarda made in china benim bu furya ilk çıktığında aldığım anycool marka cihazım 5-6 sene oldu hala taş gibi şimdi babama verdim o kullanıyor şuanda trident wt11 var hiç bir sorununu görmedim henüz gayette kullanışlı ve wifi, internet java programlar taş gibi normal kullanımda 2-3 gün gidiyor şarjı bugün telefonunu alıp 'vay be bunudamı yaptılar' dediğimiz veya kendi aramızda birilerine fikir verirken 'abi şu markadan şaşma' dediğimiz cihazlara bakıyoruz hepsi made in china her zaman iyi bir cihazım oldu ama yanında muhakak çin malı dediğimiz bir cihazda kullandım htc ve samsung bile beni yarı yolda bıraktı ama çin malı diyerek aşağıladıklarımızın hiç birinde bir sorunum olmadı. hepsindede kapağı açtığımda made in china yada made in prc yazıyordu. ayrıca yukarıda verilen imei analiz sitesinden kontrol ettim benim tridentin 2 imeisi var normal olarak çift hatlı olduğu için ama ikiside boşta çıktı klonlu çıkmadı.

004

Üye
iphone ile htcye toz konduramassın. onların malzemeleri standart çin malı deil. sadece montaj çinde. oda işçilik ucuz diye. apple salakmı ucuz mal satıp marka değerini riske atsın?

arizaeren

Üye
ben inanmıyorum burda yazılanlara muhakkak anlatılanlar gibi olanlarda var yok değil ama hepsini aynı kefeye koyup çin malıysa uzak dur demek yanlış o zaman iphone'danda htc'dende uzak durmalı zira onlarda made in china benim bu furya ilk çıktığında aldığım anycool marka cihazım 5-6 sene oldu hala taş gibi şimdi babama verdim o kullanıyor şuanda trident wt11 var hiç bir sorununu görmedim henüz gayette kullanışlı ve wifi, internet java programlar taş gibi normal kullanımda 2-3 gün gidiyor şarjı bugün telefonunu alıp 'vay be bunudamı yaptılar' dediğimiz veya kendi aramızda birilerine fikir verirken 'abi şu markadan şaşma' dediğimiz cihazlara bakıyoruz hepsi made in china her zaman iyi bir cihazım oldu ama yanında muhakak çin malı dediğimiz bir cihazda kullandım htc ve samsung bile beni yarı yolda bıraktı ama çin malı diyerek aşağıladıklarımızın hiç birinde bir sorunum olmadı. hepsindede kapağı açtığımda made in china yada made in prc yazıyordu. ayrıca yukarıda verilen imei analiz sitesinden kontrol ettim benim tridentin 2 imeisi var normal olarak çift hatlı olduğu için ama ikiside boşta çıktı klonlu çıkmadı.

Öncelikle iş nedir nasıl yapılır öğrenmelisin yoksa boş boş konuşma! o dediğin markalar işçiliğini çinde yaptırır, malzeme olarak dandik çin malı kullanmaz! ayrıca huwei de çin malı ama oda büyük ve kurumsal şirket önemli olan çin malı olması değil malzemeden çalma, standaretları gözarda etme yani bilmeden konuşuyorsun gelecektye kanser olursan ağlama...

_atomcu_

Üye
linkler çalışmıyor

_symbiancı_

Üye
konu ölmüş

saygin27_ist

Üye
Tşk ederiz.Gerçekten sağlık gibisi yok. Üç kuruşa aldığın mal sağlığından eder.100.000 bin kuruş verirsin tekrar sağlığına kavuşamazsın. Birde bu malları yurda kaçak sokanlar P Kk'lılar değil mi? Aldığınız ürünler kuruşu kuruşuna onlara gidiyor dikkat edin derim.Tşk

setool

Üye
chana ıphone 6 vırus bulastı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Konunun İçeriği Güncellenmeli Bence Yetkili ARkdaşlar.

Üst Alt