Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
Merhaba

Aslında Çin Malı diye bir kavram yoktur. Çin Üretimi kavramı vardır. Örneğin Trident, Digiphone gibi markalar Türk Malıdır fakat işçilik ucuz olduğu için Çin'de üretim yapmaktadır. Ancak ne yazık ki bu markaları taklit eden firmacıklar var. Daha doğrusu firmacık bile demek doğru değil. Bir ürünün orjinal olup olmadığını en kolay anlama yöntemi yanındaki ses açma kapama düğmesinin olmasıdır. Orjinal ürünlerde ses açma kapama düğmesi olmamaktadır.

Saygılarımla

devil36

Üye
tşk

SexyFeaR

Üye
saolasn birader

ayyildiz34

Üye
ben görünüşe altandim ve hemen satim telefonu
paylaşim güzel teşekürler

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Adamlar Kendilerininde Sahtesini Çıkardılar

Odysseus

Odysseus

Üye
Adamlar Kendilerininde Sahtesini Çıkardılar

Dostum sen karalama kampanyası falan mı başlattın. Nerede senin yorumunu görsem o telefonlar kötüdür, şöyledir böyledir. Hayır bir tane de sebep gösteren bir yorum göremiyorum.

mehmet6318

Üye
arkadşım verdiğin bilgi için teşekürler

aaaccc

Üye
Peki şunu anlamıyorum; Çin malı telefonlar tmm kötür, standart dışıdır, risklidir ama fiyatına bir bakın N97 taklit 200TL, N97 orjinal 1600TL vergi kaç TL:300TL. Peki yurt dışında bu tel kaç lira? 300 EURO yani euro kuru ile: 621TL burada alınan vergi: 1000 küsür civarı. Türk insanının maddi durumu ortada benim bile bir tele 1600TL verebilmem için aylık 4000TL kazanmam gerekiyor, hadi aldım telden sıkılmış ve gözümden düşmüşken halen ödeyeceğim 12 ay taksiti daha mı olacak? Bu şartlar benim için geçerli, hiçbir zaman küçümseyerek söylemiyorumki yaşam şartları dahada kötü durumda olan insanlarımız var. Peki onlar hiç teknoloji görmeyecekler mi hiç mi biraz olsun kaliteli ürün kullanmayacaklar, sonra nie bilgi seviyemiz düşük nie teknoljiye bu kadar uzağız? İmkan mı varda biz kullanıyoruz??? Yapın araştırmayı Çin malı kullanmayan kaç kişi var Türkiye' de? Sizde yok, sizde karşısınız? Peki sağınızda solunuzda üst alt komşunuzda iş yerinde okulda dershanede üniversitede bindiğiniz otobüste vapurda, gezdiğiniz dolaştığınız yollarda, parkta piknikte kullanan kaç kişi var? Bunlar kullanırken siz kullanmadığınız için sağlıklı yaşamış oluyorsunuz öyle mi? 5mt uzağınızda o tele çağrı geldiği zaman siz zarar görmüyorsunuz dimi? Yaşam standartlarımız maalesef iyi durumda olmadığı için bu tellere yöneliyoruz. Şuda var bu tellerin satışına nie izin veriliyor? Nie daha gümrükten girerken bunları almam ben ülkeme insanlarıma zarar verir denilemiyor? Sözün bittiği yerde burası işte...

Ceyopa

Üye
bn wento f82 aldım gayet memnunum

spammail03

Üye
saol

ask_yarası

Üye
tşşkr ederim bnm imei numarası 5110 a aitmiş :nono: bilgilerinize tşkkr

tugay35tr

Üye
Selam arkadaşlar benim n95 8gb m var çin malı bi sorunu var çözerseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler yardımcı olan arkadaşlara

bu telefonun 400kb hafızası war bu nasıl duzelebılr acaba telefonda 1 tane bile şarkı yok bluetottan bi müzik atıorum daha yarıya gelmeden disk dolu diyor nasıl düzelebilir acaba bi yardımcı olrmusunuz ????

emirmustafaxdxd

Üye
Çin Malı Sahte Kaçak Uydurma Telefon Alacağıma Nokianın En Eski Telefonlarından Olan 3310'u Kullanmayı Yeğlerim...

Açmış Olduğum Konuya Girmek İçin Tıklayınız.

furkan3842

furkan3842

Üye
Çin telefonları bence enginlerin alacağı telefon neden derseniz bu telefonlar 1veya 2 aysonra bozularak yeniden yeniden telefon almanız gerekiyor bunun için parada bol gidiyor

kol@j

kol@j

Üye
çok teşekkür ederim

rapman

rapman

Üye
bende kaçınıyorum bu telefonlardan..

unnamedalp48584

Üye
abi benim nextcom d98 çin malı telefonum var ben arkadaşın telefonunda bi oyun gördüm söledim bu oyunu bana atarmısın dedim telefonun javası varmı dedi java internette aradım durdum yok yok yok bulamadım nextcom d98 javası varmıdır

alicanan

Üye
digiphonelar anycooldan daha kaliteli bence ben 3 senedir kullanıyorum...bir kere bile servise gitmedi tlfon

BODOLLU

BODOLLU

Üye
abi benim nextcom d98 çin malı telefonum var ben arkadaşın telefonunda bi oyun gördüm söledim bu oyunu bana atarmısın dedim telefonun javası varmı dedi java internette aradım durdum yok yok yok bulamadım nextcom d98 javası varmıdır
cin malı telefonların hıcbırınde java destegı yoktur. hıcbırınde 3g ozellıgı yoktur.. cogu cın malında mıkrofon ve kulaklık sorunu cıkar.. ekranları pahalıdır ozellıkle cin malı alacagınız zaman kesınlıkle pıyasada olan modellerı tercıh edın.. cin malı tlf memnunsunuzdur ama yedek parcası sıkıntısı yasama ıhtımalınız yuksektır. ozellıkle ekran batarya ve film konusunda çok ama cok magdur olursunuz. bu konuları yazarken BİR GSM FIRMASININ TEKNIK SERVIS SERVISINDE calıstıgımdan ve tamır edılmeyı bekleyen ama pıyasada yedek parcası olmanayan belkı de hıc gelmeyecek modellerı gorup yazma geregı duydum.. :bilmm:bilmm:bilmm

mehmet67500

Üye
merhaba arkadaşlar bende çin telefonu almak istiyorum ve bir site boldum cok uygun fiyatlar
mesela iphone 80 TL sitenin ismi bir bakin ve düşüncenizi deyin cevabinizi bekliyorum teşekküler.:heyo::megafon:

Üst Alt