Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

seyhan_47

Üye
tşk ler sağolun

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
zaten tek cazip eden tarafı fiyatı ve tv özellikleri birde yüksek ses işte.ama bunlarıda diğer telefon firmaları yapmıyor yapsa bile faiş fiyata veriyorlar

hepsiboktan

Üye
bende çin malı telefon mağduruyum.geçen yıl 12.ayda infinty DS7300i telefon aldım..2 gün sonra konuştuğum kişilerin bana sesin gelmiyor uyarısıyla aldığım mağazaya götürdüm telefonu,servise göndermemiz gerekir dediler.halbuki 4 gün olmuştu alalı..yani sadece çin malı telefonlar değil,bizim firmalarda kalitesiz.aldılar benden telefonu sizi arıcaz dediler..2
hafta sonra aradılar.telefonunuz geldi alın diye..aynı arızayı bu yıl 5.ci ayda tekrarladı..25.05 te aldığım firmaya verdim yine telefonu bugün 7.ci ayın 1 i hala telefonum bana verilmedi..yani sadece telefonu ülkeye getiren şirketler değil,satışını yapan şirketlerde ticari ahlaktan uzaktalar..firma yetkilisine siz ticari ahlaktan yoksun şirketsiniz bana servisten telefonumun gelmediğini söylemekle kurtulamazsınız dedim ama hiçbirşey değişmedi..

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Artık TTN mobile TRIO bunu bitirecek.Super nokıa programları ve gps kullanmıyorsanız .bunu tavsiye ederim.wifi bile var.

ejder53

ejder53

Üye
Uyarın İçin Saol Ama Bendede vardı Hiç bi Sorun Çıkmadı çakı Gibi Çalışıyo :) Çok Memnunum

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
zaten tek cazip eden tarafı fiyatı ve tv özellikleri birde yüksek ses işte.ama bunlarıda diğer telefon firmaları yapmıyor yapsa bile faiş fiyata veriyorlar

Yapma Allah aşkına teneke gibi ses veriyorlar, TV desen radyo gibi cazır cuzur çekiyor, hadi diyelim hd , o alanlardan kaçı o ekranda TV izliyor. Fiyat desen değil 300 lira, 3 kuruşa bile yazıktrı, değmez derim.:oke:

djsalih91

djsalih91

Üye
ya şimdi yiğidi öldür hakkını ver demişler çin malı telefonların malzeme ve dayanıklılık bakımından kötü ama tv ve sesine laf ettirmem hangi firma bu denli ürün yaptıta 150-200 tl satıyor

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
ya şimdi yiğidi öldür hakkını ver demişler çin malı telefonların malzeme ve dayanıklılık bakımından kötü ama tv ve sesine laf ettirmem hangi firma bu denli ürün yaptıta 150-200 tl satıyor

Dostum sen o televizyon denilen zımbırtıyla sağlığını nasıl tehlileye attığını biliyor musun?
O zımbırtının frenkans değeriyle, wifi, bluetooth gibi radyo dalgalarının frekanslarını istersen bir araştır internetten. Hadi herşeyi geçtim, kaç defa televizyon izledin, ya da izledin de kaç dakika izleyebildin.
Bir şeye para verdik diye illa kusursuz olmak zorunda değil. Hele ki sağlık söz konusuysa, herşeyi ortaya dökmek lazım.:oke:

djsalih91

djsalih91

Üye
ya dostum geç bu radyasyon frekans ayağını walla bendeki çok güzel çekiyodu bir izlemeye 4 saat aralıksız izledim çekmiyor diyenler demekki daha önceden kullanmamış herhalde kulaklıktan dinlersen çızırtı yok birde sağlık diyorsun asgari ücretin 546 tl olduğu bir ülkede yaşıyoruz o özellikte bir nokia telefon 700-800 tl adam nasıl alsın saçmalıyorsun 100-150 tl alıyor işte ha sen çok zenginsen o ayrı mesele

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
ya dostum geç bu radyasyon frekans ayağını walla bendeki çok güzel çekiyodu bir izlemeye 4 saat aralıksız izledim çekmiyor diyenler demekki daha önceden kullanmamış herhalde kulaklıktan dinlersen çızırtı yok birde sağlık diyorsun asgari ücretin 546 tl olduğu bir ülkede yaşıyoruz o özellikte bir nokia telefon 700-800 tl adam nasıl alsın saçmalıyorsun 100-150 tl alıyor işte ha sen çok zenginsen o ayrı mesele

Biz de cebimizde 1 kuruş para olmadığı günleri yaşadık, ama o günleri de içinde bulunduğumuz şartlara uyarak yaşadık. Çoluk çocuğun elinde oyuncak olan telefonlara içimiz gidiyordu, ancak bu yüzden de gidip sırf elimizde görünsün diye öyle saçma sapan aletler kullanmadık.Ama senin dediğine gelince de şöyle bir manzara çıkıyor ortaya "AYRANI YOK İÇMEYE, ATLA GİDER S*ÇMAYA". Madem 546 tl alıyorsun, ne diye hala cebimde şöyle telefon olsun, böyle telefon olsun diye yırtınıyorsun ki.Sen önce hayatını idame ettirmeye çalış bir telefonun mu eksik? kaldı diye sorarlar adama.Zaten bizim milletteki şu gösteriş, bulunduğu durumu kabullenememe, aza kanaat edememe inadını anlayamıyorum.

Diyeceksin ki o insanların da böyle şeyler kullanmaya hakkı yok mu? Tabiki var ama herkes elindekine kanaat etmek zorunda. Zorla güzellik olmaz yani. Bu gün 700-800 liralık cihazı 150 liraya aldım deyip sevinirken, yarın ardaki 500-600 liralık farkı hastane kapılarında ödemek zorunda kalmasın kimse diye yazıyoruz burada. Yoksa bana ne, çok da tın. Kim ne alırsa alsın, babamın telefon fabrikası yok ya. Bizimkisi iyi niyet.:oke:

djsalih91

djsalih91

Üye
anlıyorum kardeş seni toplumun sağlığını düşünüyosun ama bu cihazlar adamı bir ayda kanser etmez herhalde zaten bu telefonun ömrü taş çatlasa 1 yıl onun için gereksiz endişe ona kalırsa tüplü bilgisayar monitörü,tüplü televizyonlar ve sayamayacağım bir sürü elektronik alet radyasyon yayıyor telefonun radyasyonu devede kulak kalır takma kafana bunları

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum kardeş seni toplumun sağlığını düşünüyosun ama bu cihazlar adamı bir ayda kanser etmez herhalde zaten bu telefonun ömrü taş çatlasa 1 yıl onun için gereksiz endişe ona kalırsa tüplü bilgisayar monitörü,tüplü televizyonlar ve sayamayacağım bir sürü elektronik alet radyasyon yayıyor telefonun radyasyonu devede kulak kalır takma kafana bunları

Sen de haklısın,anlıyorum. Biz bildiğimizi paylaşalım da, birisine faydası olur mutlaka:oke:

omer_79

Üye
selam arkadaşlar bana acıl yardım benım telefon dungece açıktı sabaha kadar sabah kapadım şarja koydum şarj almadı açılmadı markası s321 trident lutfen yardımcı olun kafayı yıyecem

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Aldığın yere bir göstermeni tavsiye ederim. Aaaahh ahhh

gokhans19

Üye
Kısaca ucuz etin yahnisi sonucu çıkıyor ortaya. Çin malı telefonlar tamam ucuz ama işçilik yok, kalite zaten sıfır, malzemesi yerlerde sürünüyor, 2 gün sonra boyaları çıkıyor bozulmalar başlıyor. Sar değerleri standartın çok üzerinde. Yani ucuz diye aldığınız telefon aslında sizin beyin hücrelerinizi öldürüyor ve kansere yakalanma riskinizi artırıyor. Küçük çocuğunuz falan telefonla oynayıp ağzına falan götürüyosa cilt kanseri olabilir mesela. Ama bizim milletimiz ucuz bişey görünce dayanamaz hemen saldırır. O yüzdende çoğunun 2 yakası bir araya gelmiyor zaten. Kısacası gol atıcam diye o kadar gol yiyosunuz ki maç bitince yenildiğinizi görüyosunuz.

Bazı kişilerde 5-6 ay kullanımlık ömrü var zaten o zamana kadar kanser olmayız diyor. Bu en büyük yanlış. Belki kanser olmazsın ama parandan olursun. Tarkanında dediği gibi. Zengin değilimki ucuz mal alayım. Senede 3 çin malı telefona ortalama 450 tl vermek var. 5 senede 1 nokia telefona 450 tl vermek var. Kısa vadeyi değil uzun vadeyi düşünün. Kısa vadeyi düşünüp bugün geçsinde yarında bakarız artık diyorsanız bilinki bu hayatta sürünmeye mahkumsunuz.

Ayrıca 550tl asgari ücret alıyosanız bi zahmet 600-700 tllik telefon hayali kurmayın. Zaten milletçe yemeye ekmeğimiz yok ama cebimizde 500 tlnin altında telefon taşımıyoruz. Herkes nasıl olsa kredi kartıyla nasıl olsa taksitle deyip aldığı maaşa bakmadan pahalı telefon alıyor. Sonrada kredi kartı borcu yüzünden çocuklarını doğruyor kendini intihar ediyor. Çok cahil bir milletiz hemde çok.

krllkrll

Üye
Amannnnnnnnnnn almayın dostlar

krzmtk

krzmtk

Üye
Ben zaten bu telefonlardan alama ama yine de saol

assasin.xxx

Üye
arkadaşlar ben çin malı telefon almak istiyorum ama henüz karar veremedim başta orite KN-A75D hoşuma gitti şarzı oldukça uzun dayanıyor sağlamlığını kullanan arkadaşımdan biliyorum ama Digiphone DG67'nin Wi-fi özelliği olması çok işime yarar diye düşünüyorum ve tasarımı daha şık siz tercihlerinizi hangi yönde yapardınız bilgisi olan lütfen paylaşsın.

Odysseus

Odysseus

Üye
arkadaşlar ben çin malı telefon almak istiyorum ama henüz karar veremedim başta orite KN-A75D hoşuma gitti şarzı oldukça uzun dayanıyor sağlamlığını kullanan arkadaşımdan biliyorum ama Digiphone DG67'nin Wi-fi özelliği olması çok işime yarar diye düşünüyorum ve tasarımı daha şık siz tercihlerinizi hangi yönde yapardınız bilgisi olan lütfen paylaşsın.

http://www.maxicep.com/cin-mali-tel...nlari-tartisiyoruz-30-164834.html#post1465544

Sorunuz bu konuda cevaplanmıştır

asll

Üye
bu ne böyle ya çin malınındamı çakması var yok daha neler
bu çinin çakması ne malı bilader

Üst Alt