Çin Malı Telefonlar İçin Türkçe Dil Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlar İçin Türkçe Dil Kodu
Yeni aldınız ama telefonun dili ingilizce veya arapça, ya da fabrika ayarına döndünüz dil de ingilizce oldu. Tek yapmanız gereken, *#0090# kodunu yazmak.. Dil otomatik olarak Türkçe olacaktır.

Arama yaparken rakamları nasıl giriyorsanız kodları da aynı şekilde gireceksiniz. Telefon kodu tanıyorsa zaten gerekli menü otomatik açılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: reyol, hes, nez77 ve 2 diğerleri

jackalx_06

jackalx_06

Üye
işime yarar teşekkür ederim.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
saol bilgi için :)

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar.

semi11

Üye
çin malı maradona :D nokia6700 için türkçe dili nasıl ayarlıcaz kardeş yardım edermisiniz msn verirmisiniz

--------------- Ekleme ---------------

Msn [email protected] yardım edermisin

hjhj

Üye
teşekkürler

eritmez63

Üye
Eline sağlık ustam

yasin356

yasin356

Üye
tesekkürler kardeş işime yaradı güzel paylaşım.

koltukkılıfı

Üye
Merhaba,
çinden taklit nokia E72 getirdim.Çalışmasında bir sıkıntı yok.Bu telefonların emei numaraları kayıt edilebiliyormu operatörlerde ? Ayrıca menüyü Türkçe yapma şansı var mı ? *#0090# işe yaramadı.
Teşekkürler,

hes

Üye
kardeşim beni kurtardın uğraşıp en sonunda tamirciye gitmekten.çok teşekkürler.gayretlerinin devamını bekliyorum.günlerdir arıyorumdum.türkçe menüyü

--------------- Ekleme ---------------

birde iphonede bulunan ve pilibitirdiğine inandığım işe yaramayan oyunları nasıl sileceğiz.cevaplarsan sevinirim

silahtar1907

Üye
merhabalar bende çin malı çakma nokia e71 var şu eski modellerden tv li antenli day mobile e71 ve trident e71 le hemen hemen aynı bu telefonda türkçe dil seçeneği yok yukardaki koduda tanımuyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

leyli yar

Üye
nokia C15 içinde türkçe dil kodu varmı varsa yardımcı olursanız sevınırım..(yukarıdaki işlem işe yaramadı)

bursa1616

bursa1616

Üye
Saol kardeş 0000 da ingizce yapıyor

ToxiC20

Üye
çok teşekkür ederim canım kardeşim işe yaradı sağolasın :)

Üst Alt