cin mali s3 mu? yoksa cin mali 4s mi?yardimci olun.

Sponsorlu Bağlantılar

iasca

Üye
    Konu Sahibi
cin mali s3 mu? yoksa cin mali 4s mi?yardimci olun.
arkadaslar ben cin mali cift simli bir telefon alicamda acaba hangisini aliyim diye karar veremedim yardimci olurmusunuz s3 mu aliyim yoksa iphone 4s mi? telefonlar hakkinda yorum yaparmisiniz .cevaplarinizi bekliyorum.:D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşım ben kesinlikle almanı tavsiye etmem,birde o cihazlara kim güvenipte öneri yaparki.

• Beğen
Tepkiler: distakjo
R.A.M

R.A.M

Üye
bende tavsiye etmem dışı s3 olacak içi boş olacak ne anladım bundan? Sen en iyi x2 filan al.

Nuri_34

Nuri_34

Üye
ne kadaralıcan o telefonu

smh60

smh60

Üye
Katılıyorum çin mlına para verme bnce :nono:

iasca

Üye
    Konu Sahibi
biri 100 tl ye satiyor ikiside ayni fiyat hangisi ni alayim.

- - - Eklendi - - -

bide iphone 4 u kontrol ettim icinde itunes ve appstore vardi.s3 ucunse android surumu 4.0.4 ve google play dan oyun uygulama falan indirebiliyorsun.

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Almaya kesin kararlıysan eğer kore malı olanlardan al bence çünkü onlar diğerlerine göre hem daha dayanıklı hemde daha az türkçe karakter hatası var. Model içinde hangisi daha gözüne hoş geliyorsa onu al ama bence iphone modelleri etrafta çok fazla s3 modelini alabilirsin. Biraz önce baktım ben bu konu için kore malı galaxy s3 ün tanıtım videosuna sende bir bak istersen...

Kolay gelsin.

bberry09

Üye
;) 2 sınıde al nasıl olsa 1 rını alcan 3 5gun sonra veya 3 5 ay sonra ya ımeıl gıdıcek ya da baska promlem olucak en azından yedegı olur hehehehe

s3th85

Üye
cin telefon onerilemez ama sen illa alacam diyorsan iphone 4s in cakması war son sürümü android felan destekliyor 1gb ramlı cok kullanıslı fıyati 300 tl civarı

omr bşr

Üye
Arasında seçim yapmam ama iphone4s alıcaksan gooapplev6, s3 alıcaksan hdc s3 al yoksa alma.

Hasand.

Hasand.

Üye
Bence git internete bak samsungun f480 ne bak 100 tl ile 140 tl arasi al 5mp camera sifir

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
biri 100 tl ye satiyor ikiside ayni fiyat hangisi ni alayim.

- - - Eklendi - - -

bide iphone 4 u kontrol ettim icinde itunes ve appstore vardi.s3 ucunse android surumu 4.0.4 ve google play dan oyun uygulama falan indirebiliyorsun.

Android 4.0.4 ve 100 lira :hmmm . Benim telefonum 290 tl ve java.