çin malı nokia n97 java özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhanoguz80

Üye
    Konu Sahibi
çin malı nokia n97 java özellikleri
arkadaşlar bir tane çin malı n97 aldım kasa olarak çok orjinal ve kullanışlı gerçeğinin birebir aynısı diyebilirim ama java uygulaması çok değişik bu telefona normal bir java uygulaması yükleye bilirmiyim yani işcep vs gibi programları kullanmak için yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

faruk83

faruk83

Üye
yok arkadaşım aynı telden bendede var ama bu telefonların javası sadece browser den ibaret ve ben wifi var diye almıştım ama wifi de bağlanmıyo yani senin anlayacağın beş para etmez bu teller

AnakondaTR

AnakondaTR

Üye
Çin malı Telde Java Filan Olmaz

kralgs1995

Üye
benimkinde var

kralgs1995

Üye
bazı çin malı tellerde java var
n97nin bazı çin malarına uygun javalarda var

djbela90

Üye
kralgs n97(çin) uygun java biliorsan payllaşırmısın

kralgs1995

Üye
dokun matik java yaz çıkıo

sudusen

Üye
bende yuk ne yapcam

tommytaha

tommytaha

Üye
arkadaşlar çin mali n97lerin bir çok çeşidi var ilk çıkanlarda wifi yoktu javada yoktu bu sistem şu şekilde ilerliyor sürekli eksiklikler tamamlanıyor ama o malıda satan var birebir aynısı javası wifilisi olanı 1 kalite satanda var eğer almak isteyen varsa size bir site önere bilirim burdaki n97 piyasa ile karşılaştırın daha ucuzunu bulabilirsini 50tl filan oynar ama ben aldım ve bütün özellikleri çalışıyor ve şöyle bir sıkıntı oluyor normalde telefonu alıyoruz iyi güzel sonra bişe oluo ekranı kırılıo bozuluo filan yedek parça yok bulamıosn ama bu arkadaşlar teknik destek konusunda 2 yıl garanti veriyorlar inş yazdıklarım işinize yarar .....

kral686868

Üye
burdan bakın

fbali__44

Üye
arkadaşlar bana 3gli wi-fili javalı bir çin n97 lazım bunu bulabilir miyim? bi abimiz yukarda var demiş bende ondan soruorum

Üst Alt