Çin Malı N99i Uygulamaları Bulan Var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

manyakcocuk44

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı N99i Uygulamaları Bulan Var mı ?
bu telefonların uygulaması yokmu,telefonların işletim sistemi ne çözen yokmu program felan atamıyoruz,msn bile atamıyoruz yardım yokmu hiç:sukur::sukur:

beyaz_olum

Üye
arkadaşım duyduğuma göre n100i ye msn yükleniyormuş ama ben bir türlü bulamadım arıyorum bulduğumda paylaşacam

xkadir61

xkadir61

Üye
çinmalı telefon ve uygulama yüklemek. :ehe mizah bölümüne açsaydın keşke.

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
gülmek daha iyi bu konuya.
arkadaşım bu telefonu almışsın buna bi oyun bile atamazsın.
satmaya gelsen anlamayan biri bulursan olur ama yoksa işin zor :)
sen bence bir bardak su için verdiğin paraya :)

250 - 300 ytl ye bnu alacağına n70 veya n73 alsaydın keşke ama almışsın artık :(:(:(

cool_eagle

Üye
bu telefonlarla işin zor :D
en ii si tv izle :D:D

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
çinmalı telefon ve uygulama yüklemek. :ehe mizah bölümüne açsaydın keşke.

aman aman ne komik... Şu an bu çin malı telefonlara uygulama ve oyun yazmak için uğraşan dolu programcı var haberin var mı?? :naughty:

pesimist_style

pesimist_style

Üye
çin malıalınırmı hiç tabi bişey yükliyemessin eksik yazılımlar vardır zaten ucuz ondan bide :D:D salal en iyisi sat başka telefon al :D

bidibidi12

bidibidi12

Üye
Arkadaşlar gülenlere veya gülmek isteyenleri boşverin lexus marka telefon aldım ben teknik servisi ile konuşuyorum sık sık programları ile ilgili çalışma yaptıklarını ufak tefek yazılımlar geliştirdiklerini ama henüz test aşamasında olduklarını belirttiler.

Yakında çok ayrıcalıklı programlarımız çıkarsa şaşmayın

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
n99i nin yok sanıırm.

sami78

sami78

Üye
arkadaşım msn için programa gerek yok adresini telefondan gir istediğin gibi msn i kullan

isobaba

Üye
dayı ben kulandım cok mal bi telefon oyun felan almıyo
satıyosan alıyım tel: 2135562

hayathaber

Üye
bu telefonların uygulaması yokmu,telefonların işletim sistemi ne çözen yokmu program felan atamıyoruz,msn bile atamıyoruz yardım yokmu hiç:sukur::sukur:

arkadaşım bendede aynı dert var sanırım bu link birazda olsa seni mutlu eder

POQSS

Üye
muhahaha olum çin malı telefona anca ceki cenin filmini atarsın

asepsi

asepsi

Üye
çin malı filan ama ben de ikinci tel olarak kullanıyorum tvsi manyak işe yarıyo salla program atmayı dostum program için en iyisi nokia

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Programcılar N99i için program yazmak için uğraşıyorlar..İlk denemeler olumsuz oldu..Fakat yeni bir deneme daha olduğunu biliyorum

tekmen999

Üye
bende n99i var 2de bir kötu sarjz bağlantısı dıor bıde tv cekmıor??ndn acaba bı yardım edermısnız;)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
bende n99i var 2de bir kötu sarjz bağlantısı dıor bıde tv cekmıor??ndn acaba bı yardım edermısnız;)

Şarj olurken USB kablosunun bol olmasından kaynaklanıyor..Tv'nin çekmemesi ise ayarların bozuk olduğundan kaynaklanıyor..Ayarlardan Türkiye'yi seçerseniz sorun kalkacaktır.

selo1064

Üye
tşkrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Üst Alt