Çin Malı Mp4 Almayın !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eseslıgenc

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Mp4 Almayın !!
Dikkat : Arkadaşlar Çin Malı Mp4 Almayın Çabuk Bozulr Arkadaşlar Bnm mp4'üm Çok Çok Çabuk Bozuldu Ailem Sıçu Bana Atsada :D Normalde Öyle Deil'di Çin Malı Olduğu İçin Çok Çabuk Boxuldu İçinde Ouyun Çok Fazla İSe Dikkat Eden

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
Aynen bende de sony çakması bir mp4 vardı. Ahh ahh zamanında bu cihazı gözümde ne büyütmüşüm, görseniz böle birşey olcak diye sakınırdım.O zamanlar bana özellikleri harika gelirdi. Meğersem beş kuruş etmezmiş:alkis.Tuş takımları bozuldu gittim 20 tl bayılıp yaptırdım sonra gene bozuldu Şimdi çalışıyor ama kullanmıyorum ses çıkış gücü zaten kötü ses netliği zaten yok ki.Kulak tırmalıyor arkada bir 1.3 megapixel kamera var, yani o 1.3 ise ben kendimi atarım:ehe.Çektiği görüntüleri bir görseniz gülersiniz.Kesinlikle almaa bir daha sony,iriver veya samsung al.

nexus.draco

nexus.draco

Üye
Kardeşm biraz paraya kıy :D 90 liraya Philips GoGear 19xx al derim süper :) 2GB

eseslıgenc

Üye
    Konu Sahibi
Katılıorum Kardeş :)

kll100

Üye
niye ben 6 ay kullandım hem mp4 hem mp3 mp4 yere düşüp camı çatlamıştı :D mp3üde kullanmadım sattım 10 aldım 10 sattım

charlo

Üye
Bır gun bır yerde cowon mp4 gorursenız dırek yapısın :D

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
bendede mp5 vardı artık mp5 se tabi kamerası ev ışığında çekmiyor görüntü vermiyordu ama ışığın iyi olduğu yerlerde dışarıda yakın çekimlerde çok güzel hatta benim 5800 danda güzel çekiyor ama yakın çekim 50 liraya almıştım çin malıydı büyük ihtimalle çok kullandım ekran hep toz kaptığından sinir oldum 35 liraya sattım 2 ay sonra yine alcam bu çin malı mp5 lere oyun atılıyormu forumda buldum tele indirdim alınca yùklemeyi deniycem

HeatShooTR

Üye
Bende elli lira verip almıştım iki gün sonra bozulmuştu.Tuşları kırılmıştı...

15097

15097

Üye
çin malı elektronik ürün kullanmam asla :lac:

ugur1000

ugur1000

Üye
çin malı elektronik ürün kullanmam asla :lac:
sony nin fabrikaları çindede var :D benim hp de çinde yapılmış mp3 üm (orijinal) w880 im :) bence konu başlıgı yanlış çakma mp4 kullanmayın daha mantıklı

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
sony nin fabrikaları çindede var :D benim hp de çinde yapılmış mp3 üm (orijinal) w880 im :) bence konu başlıgı yanlış çakma mp4 kullanmayın daha mantıklı

evet benimde telefonum çinde üretilmiş ama orjinal :)

full force

full force

Üye
iPhone da çin de üretiliyor :)

Knickknack

Üye
Her cihazdan bir tane çin malı parça çıkıyor :vur

MetQ7

MetQ7

Üye
Sadece çin malı MP4 değil,Çin malı hiçbir ürünü almayın:nono:

ugur1000

ugur1000

Üye
çin malı alma değil TAKLITURUNLER,FERRO,MINTONVsVs almayın mesala digiphone vs çünkü herşey çinde üretiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt