cin malı iphone opera mini sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meselemm

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Arkadaşlar Bir Arkadaşım cin malı iphone almış opera mini sorunu var Alınan hata Failed to connect to the internet.
go To
htt p:/ /ww w.opera mi ni.co m/help?=4.2 with your desktop browser or contact your service provider for internet settings yazıyor

Ne yapmam gerek ?
 
_RYUK_

_RYUK_

Üye
telefonun internet ayarları bozuk gibi opera internete bağlanmıyor .
 
15097

15097

Üye
internet ayarlarını yapılandır :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt