Çin Malı İphone 5 Sorun Yaşıyorum Yardım Lütfen!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

borags1111

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı İphone 5 Sorun Yaşıyorum Yardım Lütfen!!!!
Öncelikle merhabalar. Telefonum başlık üzerinden anlayacağınız gibi çin malı olan iphone 5 idir. Telefon ile internete giremiyordum. Bağlantı Başarısız hatasını veriyordu. Bir ağa bağlanıp girdiğimde ise facebook google ye girdigimde ise Yetersiz Bellek uyarısını verip atıyordu. Bu hatalar için forumlarda donup dolasırken bir yerde fabrika ayarlarına donup ayar yapmayı gosteriyordu. Arkadaşım da ordan yapmıştı ama ben başka çözüm yolu bulmak için aramıştım ve bulamamıştım. Fabrika ayarlarına dondum şifresi 1122 ydi kabul etti.dondu telefonu kapattı ve açtim. Click anywhere on the screen with your stylus to start calibration. dedi tıkladım busefer heryerde sıralı sıralı çıkmaya başladı. Bir şekilde ne olduysa heralde kapattım actım telefonu acabildim ana menü yü baska dildeydi ama herhalde ingilizceydi. (TABİ YANILMIYORSAM) Bir yere tıkladım ama farklı yere tıkladı. telefonun bataryasını cıkardım ve taktım actım telefonu denendim ama busefer Click anywhere on the screen with your stylus to start calibration yerine geri geldik.
o tıkladım tıkladım bataryayı cıkarıp taktım ama fayda etmiyor. Sizden bu konuda bir yardım istiyorum.

TEŞEKKÜRLER

Krofessional

kalibrasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt