çin malı ı phone 5 için yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samsamm_01

Üye
    Konu Sahibi
çin malı ı phone 5 için yardım
slmlar arkadaşlar öncelikle yardımcı olan ve ilgilenen arkadaşlara teşekkürederim arkadaşlar 15 gün önce ıphone 5 aldım çin malı tabi alırken düşüncem iyi kötü uygulama yüklerim internete falan girerim diye aldım fazlada beklentim yoktu ama nasıl bi telefonsa hiçbir uygulama dosya vs açmıyor üstelik internet ayar larını gireceğim menü bile yok oyun vs atıyorum dosyalar açılmıyor benmi yanlış bişe yapıyorum bilmem şimdi bu telefona yapacağımız bişe varmı şimdien teşekkürler...

samsamm_01

Üye
    Konu Sahibi
yardım yok herhalde :(

Securityz

Üye
bende 4s aldım az önce konu açtım senin gibi boşu boşuna ülkemizinde kendi ekonomizide batırıyoruz...

samsamm_01

Üye
    Konu Sahibi
VALLA KARDEŞ NAPAK YEDİK Bİ KAZIKK :d

babaaamet

babaaamet

Üye
slmlar arkadaşlar öncelikle yardımcı olan ve ilgilenen arkadaşlara teşekkürederim arkadaşlar 15 gün önce ıphone 5 aldım çin malı tabi alırken düşüncem iyi kötü uygulama yüklerim internete falan girerim diye aldım fazlada beklentim yoktu ama nasıl bi telefonsa hiçbir uygulama dosya vs açmıyor üstelik internet ayar larını gireceğim menü bile yok oyun vs atıyorum dosyalar açılmıyor benmi yanlış bişe yapıyorum bilmem şimdi bu telefona yapacağımız bişe varmı şimdien teşekkürler...
belli bir işletim sistemi yoksa aldığın telefonu mp3-mp4 player,kamera,ses kayıt cihazı,hesap makinesi,alarm-takvim-ajanda ve haberleşme amacıyla kullanabilirsin.android işletim sistemi veya java destekli ise ilgili bölümlere bakabilirsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt