çin blackberry almak istiyorum yardım edin arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alsan1907

Üye
    Konu Sahibi
çin blackberry almak istiyorum yardım edin arkadaslar
arkadaslar daha önce 2. telefon olarak kullandıgım blackberry nin aynısı olan fakat üzerinde hiç yazı yazmayan bir telefonum vardı. bu telefonun özellikleri ise büyük bir pil, 3g yok, wifi yok, tv yok tu ve çift hatlıydı onu birine hediye verdim ve bin pişman oldum birdaha aynısından bulamadım. telefonun sarzı en yogun günlerde bile 4 gün gidiyordu.

şimdi tekrar almak istiyorum ama arastırıyorum ve fazla bilgi bulamıyorum bilindik bir sitede 199 tl ve tek hatlı beyaz 9700 buldum sahibine mesaj attım fakat adamın malını satma niyeti yok üstün körü birseyler yazmıs gecmiş.

siz ne tavsiye edersiniz ve tavsiye ettiğiniz ürüne nasıl ulasabilirim şimdiden tesekkürler...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
çin malı alma kardeşim parana yazık 2 3 gün sonra bozulur pişman olursun

RealMorphine

RealMorphine

Üye
Black berry curve 8520 alabilirsin çin malı mesala black berry bold vs telefon alabilirsin

----------Eklendi @ 14:16:29 ---------- Yazıldı @ 14:13:40 ----------

çin malı alma kardeşim parana yazık 2 3 gün sonra bozulur pişman olursun
Arkadaşda Doğru Söylüyor .Şimdi az önce çin malı al dedin şimdi nediyosun deme Sana kalmış ama her zaman orjinal telefonlar daha iyidir

furkanking

Üye
Kardeş dediğin telefonu anlamadım ama bende 9700 bold üstünde blackkberry yazıyor,sürgülü-beyaz,temiz,sahibindene koydum satıyorum.bugun alıcısı var olmassa bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...