Cim Bomda Necati şoku..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
Cim Bomda Necati şoku..
Cim Bom'da Necati şoku!..
Galatasaray'da, Ankaragücü ile yapılan karşılaşmada sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Necati Ateş'in 3 hafta sahalardan uzak kalacak olmasının şoku yaşanıyor. Kulüp doktoru Murat Çevik, bu futbolcunun sağ omuz ekleminde çıkmaya bağlı ayrışmanın bulunduğunu açıklayarak, ''Necati'nin kolu 2 hafta askıda kalacak. 3 hafta sonra da takımla antrenmanlara başlayabilecek'' dedi.

Sakatlığından dolayı büyük üzüntü yaşayan Necati ise, 3 hafta futbol oynayamayacağını belirterek, ''Muayene olduğum Prof.Dr.Ömer Taşer, 3. haftanın sonunda oynayabileceğimi söyledi. Omzumda yırtık var. Maçta çok kötü düştüm ve ağrılarım var. Doktorum, 2-3 gün kolumu hiç oynatmamamı söyledi. Kırık olmadığı için şükretmek lazım. Üzüldüm, insanın morali bozuluyor, bu moral bozukluğunu da 1-2 günde atlatırım herhalde'' dedi.

Necati, sakatlandığı pozisyonun yüzde yüz penaltı olduğunu savunarak, ''Normalde bu pozisyonu gören birine sorsak 'penaltı' derdi. Yardımcı hakem ve hakem nasıl göremedi acaba? Zeten geçtiğimiz sezondan beri zaman zaman penaltılarımız verilmiyor. Ama hakemin göremediğini düşünüyorum, görseydi verirdi. Ben topu kurtardım, arkadan bileğime darbe aldım ve bu bana 3 haftaya maloldu. Herşeye rağmen 3 puanla dönmek bana moral verdi'' diye konuştu.

Bu arada aynı maçta yüzüne krampon darbesi alan ve yüzünün çeşitli bölgelerine tam 10 dikiş atılan Cihan'ın, şişlik nedeniyle bir gözünü tam olarak açamadığı öğrenildi. Futbolcu, gözündeki şişliğin inmesinin ardından idmanlara çıkabilecek.

13.08.2005

Kaynak : AA

yuubi

Üye
desene 3 hafta halimiz harap takımda doğru dürüst oynayan birkaç tane adam var onlardan bir taneside sakatlanıyor
ne diyelim Necati ve Cihan'a geçmiş olsun
Galatasaray'ın da Allah yardımcısı olsun.

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
amin aminde
kardes
cok ii forvetlerimiz var
karan bu hafta pek ii deildi
ama yinede yirtti
daha kabzemiz var
cok ii bi golcu oda
yalniz gol dioruzda
ilic demeden gecemiycem
adamin dehset sekilde pozisyona girme yetenegi var ya
cok guzel pozisyon hazirlio ve girio
bu hafta baya kacirdi
ama olsun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun diyelim...

yuubi

Üye
Originally posted by gangsta@Aug 14 2005, 02:13 AM
amin aminde
kardes
cok ii forvetlerimiz var
karan bu hafta pek ii deildi
ama yinede yirtti
daha kabzemiz var
cok ii bi golcu oda
yalniz gol dioruzda
ilic demeden gecemiycem
adamin dehset sekilde pozisyona girme yetenegi var ya
cok guzel pozisyon hazirlio ve girio
bu hafta baya kacirdi
ama olsun
[post=131777]Quoted post[/post]​
doğru diyorsun ama ben yinede Necati derim çünkü hiçbiri Necati klasında ve Necati çabukluğunda değil adam dehşet güzel top oynuyor hırslı vede oyundan kopmuyor.

Caine

Caine

Üye
necati eski necati değil. gecen maci izlerken insallah 2-3 hafta sahalardan uzak kalırda futbolu biraz ozler dedim ve cıktı. hey allahım buyuksun sen. abi necati cidden gecen yıl gibi değil yaaa. bilmem ama bizim turk futbolcuları hafiften isim yapinca kaybolup gidiyolar yaaa. baksanıza volkan nerdeeee? necati formayı sallantıya attıgını farkedip daha cok calisip eskiye doner insallah. ama donmesede karan ve kabzemöiz var yeter beeee... kralı demeye gerekde yok zaten :) kral her yerde kraldır

yuubi

Üye
Originally posted by Caine@Aug 14 2005, 03:53 AM
necati eski necati değil. gecen maci izlerken insallah 2-3 hafta sahalardan uzak kalırda futbolu biraz ozler dedim ve cıktı. hey allahım buyuksun sen. abi necati cidden gecen yıl gibi değil yaaa. bilmem ama bizim turk futbolcuları hafiften isim yapinca kaybolup gidiyolar yaaa. baksanıza volkan nerdeeee? necati formayı sallantıya attıgını farkedip daha cok calisip eskiye doner insallah. ama donmesede karan ve kabzemöiz var yeter beeee... kralı demeye gerekde yok zaten :) kral her yerde kraldır
[post=131912]Quoted post[/post]​
yıllanmış şarap desek daha doğru olur herhalde. ;;)

delimakina

Üye
3maç yok necati ha valla hiç üzülmedim daha 3tane manyak forvet var türkiyenin en iyi forvetleri bizde necati oynamassa hasan kabze oynar hasan oynamassa ümit karan oynar oda olmadı hakan sukur oynar hiç forvetmi kalmadı hasan şaş'ı koyarız oda oynar sağlı sollu hemde

SALVADORE

SALVADORE

Üye
Forvet bol ama hakem o poziyda nasıl penaltı vermedi hala şaşırıyorum adam nacatinin resmen ayaklarına daldı sonuçda ortada :off:

AntiTuk

Üye
Originally posted by SALVADORE@Aug 14 2005, 05:22 PM
Forvet bol ama hakem o poziyda nasıl penaltı vermedi hala şaşırıyorum adam nacatinin resmen ayaklarına daldı sonuçda ortada :off:
[post=132192]Quoted post[/post]​

+1
çoook doğru millet o pozisyonu görmüyorda ümitin attığı golde faul varmış onu konuşuo :eksi:

SALVADORE

SALVADORE

Üye
Arkadaş adalet yerini buldu sen penaltıyı vermezsen o posizyonuda veremezsin :artı: :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O pozisyonda penaltı yoktu bence Necati kendini attı olarak gördüm...

Dikkat ediniz BENCE

delimakina

Üye
sendede ne göz varmış va :)

C@N

C@N

Üye
walla admalr biçerdover gibiydi sahada adama bırakmadılar acayip sinir oldum heriflere

sambadisakkarit

Üye
Necati, Ümit diyoruz da bu Ilic nasıl bi adamdır?! :wacko: Hakan Şükür ile girdiği ver-kaçların haddi hesabı yok; Hakan Şükür'ün kafayla indirdiği topların tümüne vurdu. ;;)

Orta sahanın soluna Killy'i alabilirsek; göbekte birden fazla alternatife sahip olabiliriz. Topu ayağımızda daha fazla tutmamız demek; defansın rahatlaması, hücum organizasyonlarının artması demektir. ;;)

gangsta

Üye
    Konu Sahibi
onumuz cok acik gibi gozukuo
yeterki su kily transferi bitsin
altan yeterince iyi olmadigini gosterdi
bide saidou toplari iyi kullansa tamamadir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt