Çıkma Teklifi İçin Dahi Fikirler

Sponsorlu Bağlantılar

THEMANCO

Üye
    Konu Sahibi
Çıkma Teklifi İçin Dahi Fikirler
Evet Arkadaşlar.Çevremde gördüğüm kadarıyla sevgililerine değişik değişik videolar hazırlamışlar.Onun sevgilisi ol sloganıyla 20-30 kişiye söylettirip video oluşturmuşlar gibi gibi.Benim düşüncem ise sevdiğim kıza kuru kuru bir videoyla çıkma teklifini etmek yerine yüz yüze bir süpriz yapmak.Aklımada birşey gelmiyor.Pankart falan gibi şeyler de demode kaldı.Sizin fikirleriniz nedir bu konuda?

-efşan

-efşan

Üye
Klasik olmak iyidir.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
cok riksli. boyle surpriz evlenme teklifi edip rezil olan gordum. ve videosu da hala internette yazik oldu:s daha gizli bi calisma yapabilirsin ama aklima bisey gelmedi

OğuzcanAbi

Üye
Kizi dov sonra cikma teklif et cok eksinli :)

şaka bi yana dogallik en iyisi

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve -efşan
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kesinlikle başkasını değil kızı etkilemek için yap bunu.Bu şekil yola çık işin kolaylaşır.Kızın sevdiği şeyleri falan söyle bize bu arada .

THEMANCO

Üye
    Konu Sahibi
Fikirler güzel.Sizde benim gibi klasik yolu seçmişsiniz :oke:

nokia_belle

nokia_belle

Üye
En fazla 1 hafta konuşma,cevap verme yazdıklarını önemseme,evlenme teklifi bile eder sana.
Eğer üstüne çok düşersen,baskıcı olursan her dakika konuşmaya çalışırsan kısa zaman sonra tekmeyi yiyen sen oluyorsun
Artık geri tepiyorum,önemsemiyorum hatta terslediğim bile oluyor ama bu kez gerçekten ters etki yaratıp tutup bana onlar hoş cümleler kuruyor o zaman da şaşırıyorum,aslın da şuna bağlıyorum bayanlar hep şımartılmayı ister her dakika şımartmazsanız normal davranırsanız hatta terslerseniz bir süre sabredince hiç tahmin edemiyeceğiniz sizin bile aklınıza gelmeyecek süpriz yapar oluyorlar.
Artık ben bunu deniyorum ve çok iyi de geri dönüşü oluyor tabi biraz oyunu kurallarına göre oynamanız lazım

Daha çıkma teklifin de video hazırlarsanız her günü senin hatırlamanı isteyecek ve sadece bir kez bile unutursan burnundan getirecek,açıkça öyle birşey'e şimdiden bulaşma derim,gerçekten vakti zamanı geldiğinde büyüsü kalmayacağından yapacak birşey bulamazsın,öyle olayları çok özel günlere saklaman lazım ki daha değerli olsun

Buğra

Buğra

Admin
Bence klasik yontem iyidir

iOSait

iOSait

Üye
Senden hoşlaniyorum de klasik olmassa cok sakata gelir inan bana

Buğra

Buğra

Admin
Nasil birisi oldugunu bilmiyoruz ilginc seylere karsi ters tepki verebilir