Çıkartıp vuracak masaya.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çıkartıp vuracak masaya.
Erkek dediğin ellerini cebinden çıkartıp vuracak masaya. ve hesabı ya da garsonu isteyecek. ya da kadına sözünü bu şekilde geçirecek. :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

Baydırman

Baydırman

Moderator
:hmmm

PALA.

PALA.

Üye
En büyük kabadayılık efendiliktir.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve DAL ADAM
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu söz bana mı ? Bence her ortamda yapmayacaksın o hareketi . Ev içinde yapacaksın dışarıda zaten etkisi hissedilir . Ha keni sözünü dinleyecek bir de hanım alacaksın . Baştan dinlemeyecek biriyle evlenirsen söz dinletmeyi unut . Konyalıların yaptığı bir dublajda "Baştan böcek olmayıp kabullenipte sonradan ezildik diye vızıklamasınlar" sözü geçer .

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Bu söz bana mı ? Bence her ortamda yapmayacaksın o hareketi . Ev içinde yapacaksın dışarıda zaten etkisi hissedilir . Ha keni sözünü dinleyecek bir de hanım alacaksın . Baştan dinlemeyecek biriyle evlenirsen söz dinletmeyi unut . Konyalıların yaptığı bir dublajda "Baştan böcek olmayıp kabullenipte sonradan ezildik diye vızıklamasınlar" sözü geçer .

:good:
Erkek dediğin ellerini cebinden çıkartıp vuracak masaya. ve hesabı ya da garsonu isteyecek. ya da kadına sözünü bu şekilde geçirecek. :bigstar:

Konu başlığını gördüm. İçeriği okumasaydım. "Neyi ? " diyecektim.

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:good:

Konu başlığını gördüm. İçeriği okumasaydım. "Neyi ? " diyecektim.
:ehe
En büyük kabadayılık efendiliktir.
bence de :oke:
nickin maekek diye neden sana diyim :hmmm

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
MA isim kısaltması ERKEK soy isim

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM ve Symbianist
Baydırman

Baydırman

Moderator
Söz dinletme kısmına takıldım ama neyse :halay2:

• Beğen