cihazlara uygulama yükleyince lisans süresi 2016da doluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
cihazlara uygulama yükleyince lisans süresi 2016da doluyor
genelde dikkat ediyorum nokiadan gelen uygulamalar öyle peki 2016 olunca nolcak kullanamıyacakmıyız mesela social uygulması 2016 doluyor süresi.
bilginizi bekliyorum arkadaşlar

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
symbian desteği 2016 ya kadar zaten

serinaga

serinaga

Üye
Sanırım kullanmamayacağız, eh zaten o zamana kadar kim öle kim kala, bakalım tel 4 yıl dayanacak mı ?

catdog136

catdog136

Üye
4 yıl o telefonu değiştirmeden kullanın, o zaman düşünürsünüz.. 4 yıla en az 1 telefon değiştiririz..

soruya cevap olarak hackli telefonlara, uygulamaların lisanslarını siscontent (doğru mu yazdım hatırlamıyorum) isimli programla silerek yükleyebilirsiniz.

MaxipmaN

Üye
4 yıla symbian mı kalcak satarsınız

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Ben 2 yıl kullanmayı düşünüyorum telefonumu 2016 ya kadar değiştiririm çogu kişide değiştirir 2 3 yıla destek iyice bitmiş olursa.. sonra windwos phone yada iosa geçmeyi planlıyorum ama kısmet tabi :/

Kayahan14

Kayahan14

Üye
4 yıl sonra dolacak ayrıca social uygulamasını 2016 dan önce kurulumunu bulup sis editörle imzalarsın

blackcemre

Üye
tek o uygulama değil qt ve bütün symbian ile ilgili uygulamalarının sertifika süresi bitiyor çünkü nokianın symbian ile yaptığı sözleşme bitiyor biz nokiayı uyarmalayız çünkü yeni yazılım çıkartıp bütün uygumalarının sertifika sürelerini biran önce değiştirmesi gerek yarın bunu online nokia destekten soralım ve cevaplansın ben 4 yılda belki tel değiştiremem.Bmyle bir son olamaz symbian ilebence bu nokia kurduğu saçma bir satma teorisi böylelikle herkes symbian telefonunu satıp windows phone almasını kazanç istiyorlsr bence amaçları böyle ondansınbilmşyeceğim.

- - - Eklendi - - -

o zaman telefonumyzun işletim sistemi çökecek virüs bylalmıl gibi olacak :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
2016ya kadar hiçbirimiz bu telefonları kullanmayacağız eminim :) kimimiz android'e geçecek kimimiz windows phone'a kimimiz ios a..demedi demeyin :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
2016ya kadar hiçbirimiz bu telefonları kullanmayacağız eminim :) kimimiz android'e geçecek kimimiz windows phone'a kimimiz ios a..demedi demeyin :D

zaten o zamana kadar örnek veriyorum senin c6–01 kalmayacak şöyleki bundan 4 sene önce kullandığın bir telefon diyelim n73 şuan kullanıyormusun kullansanda ya ikinci telefon için ya da kullansanda beklentin olmadığı için zaten o zamana kadar bu telefonlar bozulacak. Şöyleki bi telefonun ömrü kullanıma göre değişiyor değişmesede 2. Seneden sonra bataryası olsun bilmem nesi olsun dikiş tutmuyor daha 4. sene belki anca o da 4 senelik cihazdan ne beklenir heleki cep telefonu dünyasının hızla geliştiği düşünürsek.

Eskiden nokia vardı samsung vardı samsung nokiaya yetişemiyordu zaten nokia istediği gibi at koşturuyordu ama şimdi işin rengi değişti gelişen bir teknoloji var ondan daha önemlisi rekabet var şuan örneğin s2 vardı nokianın n8'i vardı yetişemiyordu ama vardı iphone 4s vardı sonra samsung 4s'e yetişmek için s3 çıkardı nokia windowsa geçti 920 atağı yaptı iphone 5 çıktı samsung yakında s4 tarzı birşey yapar lumia 920 olur 1020 HTC faktörü var bilmem nesi böyle rekabet oldukça üretim artıyor sürekli daha iyilerini yapmaya çalışıp birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışıyorlar sene 2016'ta telefon fiyatları 2012 model orta sınıf araç fiyatlarına yaklaşırsa şaşırmayın:)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bu gidişle fiyatların o düzeye gelmesi kaçınılmaz olur zaten.hele ki bizim ülkemizde insanlar önce elektroniğe para bayılıyorsa o paraları da verirler hiç üşenmeden eminim.

paradox07

paradox07

Üye
Nasıl yani ya,2016 da symbian destekli telefonlar ne olacak?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Setifikayı Kafaya Takmayın(Hackli İse), Sadece Uygulama/Oyun/Tema Belki Çıkmaz Yada Bir Kaç Tane Çıkar..
Ayrıca Bencede O Zamana Kadar Kim Bilir Neler Olur..

blackcemre

Üye
onl,ne destek böyle söylüyor 2016 da tekrar sertifika güncelleyebilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

2016 yılına girdiğinizde uygulamanın yeni sürümü çıkarsa yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​hackli telefonlar için sorun yok yani.hacklemeyen de hackler artık.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar ne 4 sene kullanması 1 yıl kullanırsanız anca hepimiz öyle yapacak eminim

• Beğen
Tepkiler: ayran3883 ve bayram yazıcı
tempestshine

tempestshine

Üye
4 sene sonraya kim öle kim kala belki o zamana kadar kıyafet kopacak :D şaka bir yana o zamana kadar çoktan telefonlarımızı değiştirmiş oluruz.eskirler canım :D

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt