Çift Hatlı TV'li Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

secret3339

Üye
    Konu Sahibi
Çift Hatlı TV'li Telefon Tavsiyesi
Selam arkadaşlar.Ben çift hatlı tv li telefon almak istiyorum.Yaklaşık 2 haftadır bu konuyu araştırıyorum ama hala daha güvenipde alabileceğim bir model bulamadım.ttn mobile ürünleri ilk başta hoşuma gitti ancak biraz araştırdıgımda kullanan kişilerin pek memnun olmadıgı hakkında yorumları okudum.Tridentin teknik servisi iyi diye duydum.En azından türkiyenin birçok yerinde mevcutmuş.My phone t828 modeli hoşuma gitti aslında ama teknik servisi ne derece iyidir bilmiyorum.Birde Twings saphire modeli ilgimi çekti.Elime aldım inceledim güzel bir cihaza benziyor.Adem Altıntaş adlı arkadaşımızın bir çok mesajını okumaya çalıştım.Gerçekten bu konuda ilgili bir arkadaşa benziyor kendisi.Şuanda verson vx 99 kullanıyor sanırım.Bu modelide internetten araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım.Bu tip (çift hatlı,tv li )telefonlardan sizde kullanıyorsanız ve memnunsanız eğer düşüncenizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.Ademaltıntaş adlı arkadaşımızda düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler..

zaferkaratas

Üye
dijimax
iki hat aynı anda açık ve hangisinden istersen arama yapabiliyosun çok ince ve tv fm var dokunmatik ekran değil olmasında zaten daha iyi

secret3339

Üye
    Konu Sahibi
yorumun için teşekkür ederim.diğer arkadaşlarında düşüncelerini ögrenmek istiyorum.

2001014

Üye
ave tv555 bi incele istersen

Odysseus

Odysseus

Üye
Konunuzu geç gördüğüm için özür dilerim. Hemen sizinle deneyimlerimi paylaşayım. Verson VX99 Dokunmatik ekran hariç diğer modellere oldukça benzer. İşletim sistemi aynı, Menü yavaşlığı aynı, mesaj yazarken ikinci mesaja geçtiğinizde harflerin yavaş yazılması problemi aynı, kamera kalitesizliği aynı. Ancak üstün özellikleri de var tabi. Çift kameralı olması avantaj ( Not: Bazı siteler ne yazık ki bilgisizce yorum yapabiliyor, yanlış anlama olmasın bu cihazda 3G yok ). TV özellliği ve çekim kalitesi iyi seviyede. Ayrıca kameranın etrafındaki çerçeveyi açarak TV sehpası olarak kullanabilirsiniz. Böylece telefonu bir yere yaslamanıza gerek kalmaz. Cihazda java olması çok güzel. Java dilinde yazılmış tüm program ve oyunları (ekran boyunutuna uygun olacak şekilde ) yükleyebiliyorsunuz. Ses kalitesi çift hoparlörlü büyük modellere göre oldukça eksi puan getiriyor.

Bu arada kısa bir not. Bu modelin aynısı MyPhone'da da var. Verson 3.2 Mp yazmasına rağmen kamerası çok kötü ancak MyPhone'da 2 Mp yazıyor ve sonuç mükemmel. 6300 la kameraları açıp yanyana getirdim 6300 dan çok berrak çekim yapıyor. Ancak MyPhone'un tuş takımı çok kalitesiz.

serkanım_

serkanım_

Üye
ben kullanıyorum yurtdısı malı telefonum kalıtelı olsun sorun çıkarmasın ıstıyorsan alıcaksın rahatlıkla ıkı sene kullan sonra sıkılıp satarsın çok telefon degıstırıyorum ama bı turlu telefon bulamıyom dıyosan bunu kullan n 97 wıfı satıyorum ılgılenırsen

yasak122

Üye
mfu iphone super bisi wifi tv dokunmatik fm mp4 mp3 player 3gp acıyo java war

eren3510

Üye
kardeş ben kendim telefoncuyum ben luxus öneririm V700 veya m9

--------------- Ekleme ---------------

LUXUS M9 özellikler:
Özellik Kodu Cevap 3G YOK Ağırlık 118 GR. Ajanda VAR Alarm VAR Arttırılabilir Hafıza VAR Bas Konuş YOK Bluetooth VAR (çift) G-Sensor VAR E-Book VAR Bekleme Süresi 240 SAAT Boyut 113*62*13 Dahili Modem YOK Dokunmatik Ekran VAR Edge VAR Ekran Çözünürlüğü 3.2" LCD EKRAN Ekran Tipi LCD E-mail YOK Entegre Kamera VAR Görüntülü Konuşma YOK Gprs VAR Gps YOK Hafıza Kart Tipi MICRO SD 8GB HandsFree(Eller Serbest) VAR Hesap Makinesi VAR Infra Red (Kızıl Ötesi) YOK İşletim Sistemi STANDART Java Desteği 15 ADET UYGULAMA Kamera VAR+ÖN KAMERA Kamera Zoom 4X Kamera Çözünürlüğü 3.2 MP Konuşma Süresi 4 SAAT Kronometre VAR Kutudan Çıkan Aksesuarlar ŞARJ ALETİ
KULAKLIK
BATARYA
USB KABLO Marka LUXUS MMS VAR MP3 Çalma VAR Oyun VAR PC Senkronizasyonu YOK Pil Gücü / Türü LİTYUM Radyo VAR Renk SİYAH Ses Kayıt VAR Sesli Video Kayıt VAR Sesli Arama YOK Çift Hatlı VAR Şebeke Frekansı 850/900/1800/1900 Telefon Hafızası 1080 KB. Telefon Rehberi 300 KİŞİ Telefon Tipi DOKUNMATİK Titreşim VAR TV Özelliği VAR-ZAMAN KAYITLI UMTS YOK Video Kayıt VAR Video Oynatma VAR Wap VAR Wi-Fi VAR Zil Sesi Tipi MP3/POLİFONİK Sar Değeri 0.72 W/kg

--------------- Ekleme ---------------

LUXUS V700 özellikler:
Özellik Kodu Cevap 3G YOK Ağırlık 120 GR. Ajanda VAR Alarm VAR Arttırılabilir Hafıza VAR Bas Konuş YOK Bluetooth VAR G-Sensor VAR E-Book VAR Bekleme Süresi 300 SAAT Boyut 100*49*10 Dahili Modem YOK Dokunmatik Ekran YOK Edge YOK Ekran Çözünürlüğü 240*320 Ekran Tipi LCD E-mail YOK Entegre Kamera VAR Görüntülü Konuşma YOK Gprs VAR Gps YOK Hafıza Kart Tipi MICRO SD HandsFree(Eller Serbest) VAR Hesap Makinesi VAR Infra Red (Kızıl Ötesi) YOK İşletim Sistemi STANDART Java Desteği YOK Kamera VAR Kamera Zoom 3X Kamera Çözünürlüğü 1.3 MP Konuşma Süresi 5 SAAT Kronometre VAR Kutudan Çıkan Aksesuarlar ŞARJ ALETİ
KULAKLIK
BATARYA
USB KABLO
KILIF Marka LUXUS MMS VAR MP3 Çalma VAR Oyun VAR PC Senkronizasyonu YOK Pil Gücü / Türü LİTYUM Radyo VAR Renk SİYAH Ses Kayıt VAR Sesli Video Kayıt VAR Sesli Arama YOK Çift Hatlı VAR Şebeke Frekansı 850/900/1800/1900 Telefon Hafızası 1080 KB. Telefon Rehberi 500 KİŞİ Telefon Tipi DOKUNMATİK Titreşim VAR TV Özelliği VAR UMTS YOK Video Kayıt VAR Video Oynatma VAR Wap VAR Wi-Fi YOK Zil Sesi Tipi MP3/POLİFONİK

orhaan48

orhaan48

Üye
Selam arkadaşlar.Ben çift hatlı tv li telefon almak istiyorum.Yaklaşık 2 haftadır bu konuyu araştırıyorum ama hala daha güvenipde alabileceğim bir model bulamadım.ttn mobile ürünleri ilk başta hoşuma gitti ancak biraz araştırdıgımda kullanan kişilerin pek memnun olmadıgı hakkında yorumları okudum.Tridentin teknik servisi iyi diye duydum.En azından türkiyenin birçok yerinde mevcutmuş.My phone t828 modeli hoşuma gitti aslında ama teknik servisi ne derece iyidir bilmiyorum.Birde Twings saphire modeli ilgimi çekti.Elime aldım inceledim güzel bir cihaza benziyor.Adem Altıntaş adlı arkadaşımızın bir çok mesajını okumaya çalıştım.Gerçekten bu konuda ilgili bir arkadaşa benziyor kendisi.Şuanda verson vx 99 kullanıyor sanırım.Bu modelide internetten araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım.Bu tip (çift hatlı,tv li )telefonlardan sizde kullanıyorsanız ve memnunsanız eğer düşüncenizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.Ademaltıntaş adlı arkadaşımızda düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler..

zevkler ve renkler tartışılmaz kararına saygılıyım ama birde sağlık var ki çok önemli arkadaşım alacağın tel her şartta çin malı veya o kalitede cihaz olcak birde bunun sar değerleri yapma sağlığına yazık derim

erkan1903

Üye
zevkler ve renkler tartışılmaz kararına saygılıyım ama birde sağlık var ki çok önemli arkadaşım alacağın tel her şartta çin malı veya o kalitede cihaz olcak birde bunun sar değerleri yapma sağlığına yazık derim

kardeş ben kendim telefoncuyum ben luxus öneririm V700 veya m9

---------------

Öncelikle merhaba, Telefoncu olduğunuza ve Luxus V700 önerdiğinize göre, bu telefonun MMS ve WAP ayarlarını biliyorsunuzdur. Eğer rica etsem ve buraya yazmakta mahsur yoksa verebilirmisiniz?
Zira ben yaklaşık olarak 6 -7 aydır (belki daha fazla) bu telefonu kullanıyorum ama ne yazık ki ayar sorunu sebebi ile sadece alo demek ve tv-radyo dinlemek için kullanıyorum.
Saygılar.

Üst Alt