Çift Hatlı Telefon Arıyorum

• 26 Eylül 2013
  • 826 Okunma
  • 7 Cevap

1. Arkadaşlar çift hatlı şarzı fazla giden ve iyi mesajlaşılabilecek ucuz bir telefon almayı düşünüyorum. Çin malı - yada başka olması önemli değil. Özelliğininde fazla olması önemli değil. Çift hatlı ve ucuz olsun yeterli. Takasda olur Nokia C3 var bende.

Yazan: justlook78
  2. Ucuz derken ne kadar ? şimdi piyasaya göre 650 lira ucuz bir fiyat ve bu fiyata GM Discovery i önerebilirim..

Buğra bunu beğendi.
  3. Hocam maksimum 100 lira falan sıfır olmasına gerek yok sadece alo desin mesaj atsın yeterli ancak çift hattıda imeisi işli olmalı ve kapanmamalı. Ve en az 2 gün şarzı gitmeli.

4. Çevrende varsa bi telefoncuya gittiğinde en kolay ve en etkili sana o yardımcı olur.. yada Sahibinden.com - Gittigidiyor.com gibi sitelerden bakıp yüz yüze konuşup satın alacaksın.. :)

5. Hocam General Mobile Discovery var 650 liraya netten araştır bak ben kullanıyorum güzel telefon :)

6. Dostum samsungun bi kiZakli telefonu vardi cift hatli ama adini hatirlamiyorum. Fiyat olarak sana uyar o kac yillik telefon. Bi arastir istersen

7. Hocam galiba dediğin teledondur. Biraz çarşıda gezdim dediğin telefondur büyük ihtimalle 150 ye satıyor açıkçası benimde içimden o telefona 150 lira vermek hiç içimden gelmedi.

8. Ama seni idare eder o telefon 100civarina bulursan normaldir fiyati

Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:30