cidden acil bir durum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
cidden acil bir durum :(
(N8) arkadaşlar böyle duruma düşeniniz varmı ? :

tam cep telefonuma (nokia n8) belle ye yeniden yükleyecektim hafıza kartını çıkarttım elimden kaydı ve sim kartı girişinin içine girdi , aniden elim refleks ile dokununca taa içine kadar girdi

yani şu an sim kart girişinin içinde hafıza kartım var :( .. Kardeşim aradı bana ulaşamadılar filan , bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlaar Yardım....

hidayet02

hidayet02

Üye
Bu Konuda Sana Tek Önerim Servise Vermen Telefonu.

Bu Arada Nasıl Becerdin. İsteyerek Bile Hafıza Kartını Oraya Sokmaya Elin Gitmez:D Reflekslerin Orantısız Galiba:D

Geçmiş Olsun Kardeşim Ama Kendin Çıkarmaya Çalışma. Git Servis Onu 2 Dakikata Halleder. Söküp Çıkarır Geri Toparlarlar Telefonunu:)

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
yani servis olmadan olmazmı , garantisi var ama garanti kapsamına girer mi ,

telefonların teknik serviste başına gelebilecekten sorunları kime şikayet etmekliym.

Çünkü telefon teslimi, daha önceki tecrübelerimden biliyorum , teslim ederken bir kağıt veriyorlar ve kağıda imza bile atmıyorlar , bir çizik çekip geçiyorlar , bu da benim telefonum ile aramda kuşkulara ve sinirle şikayetin en koyu noktasına kadar gitmeye itiyor..

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
servise götür bence

hidayet02

hidayet02

Üye
Telefonu Söküp Tekrar Takarlar. Bu Kadar Basit Bir İşlem İçin Para Almazlar Sanırım.

hakan_710

hakan_710

Üye
sana birşey söyleyeyim mi.. bugüne kadar eşyalarımı ne kadar sakındıysam o kadar olay geldi başlarına mesela telefonlarıma gözüm gibi bakardım. yıllar sonra bile herkes yeni mi aldın derdi. sonra ellerine alır almaz yere düşürüp bi taraflarını kırar yada çizerdiler. sana tavsiyem bu kadar şüpheci olma zaten içerisinden birşey almak isteler başlarında bile beklesen alırlar ruhun duymaz. sen hiç kurcalamadn servise ver teli halletsinler. sakın ola kendin uğraşma geçen gün biri konu açmıştı benzer birşeyden kendi kendine uğraştı sonra içinden bir parça kırdım diyodu en son. servise ver kaç günde geliyosa gelsin için rahat etsin.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
sana birşey söyleyeyim mi.. bugüne kadar eşyalarımı ne kadar sakındıysam o kadar olay geldi başlarına mesela telefonlarıma gözüm gibi bakardım. yıllar sonra bile herkes yeni mi aldın derdi. sonra ellerine alır almaz yere düşürüp bi taraflarını kırar yada çizerdiler. sana tavsiyem bu kadar şüpheci olma zaten içerisinden birşey almak isteler başlarında bile beklesen alırlar ruhun duymaz. sen hiç kurcalamadn servise ver teli halletsinler. sakın ola kendin uğraşma geçen gün biri konu açmıştı benzer birşeyden kendi kendine uğraştı sonra içinden bir parça kırdım diyodu en son. servise ver kaç günde geliyosa gelsin için rahat etsin.

biri beni mi andı :) evet hakan haklı benimde hafiza kartı yuvası sana benzer bir sorun olmuştu kendim uğraştım ve içeriden bir parça geldi :) o yüzden hakan ı dinle ve servise ver:)

cukuleaks

Üye
Öyle olsun hakan abi :)

hakan_710

hakan_710

Üye

biri beni mi andı :) evet hakan haklı benimde hafiza kartı yuvası sana benzer bir sorun olmuştu kendim uğraştım ve içeriden bir parça geldi :) o yüzden hakan ı dinle ve servise ver:)
o kişi sen miydin :D:D yaa o değil de herkes androide geçmiş görmeyeli valla bende geçicem bu gidişle symbiancı kalmadı hiç :(

TeAmo42

TeAmo42

Üye

cukuleaks

Üye
Nokia belle olacaktı senin gibi gençler bilmez symbianı :zuhaha:
13 yaşındayken daha bu konuları hiç bilmezken adını daha yeni duymuşken 3 saat içinde 5800 ıma c6-01 yüklemiştim ve cep telefoncuyu kapak etmiştim. O gün dedimki ben bu işi biliorm. :zuhaha:

TeAmo42

TeAmo42

Üye
13 yaşındayken daha bu konuları hiç bilmezken adını daha yeni duymuşken 3 saat içinde 5800 ıma c6-01 yüklemiştim ve cep telefoncuyu kapak etmiştim. O gün dedimki ben bu işi biliorm. :zuhaha:

Buna güldüm :ehe

- - - Eklendi - - -

para var huzur var kardeşim valla :D hayırlı olsun artık güle güle kullanın :) bizde alırız elbet bigün :D

:) ne parası kardeşim :) c6-01 imle arc s takas yapacaz üste az verecem :) s2 ye gelince dayım kullanıyordu bana verdi :) kendisi xperia s almış:) ben ise öğrenciyim çalışmaya geldim alanyaya :) arc s alacam ben dayıma s2 sini geri vermek istiyorm :) farklı sebeplerden dolayı :)

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar az sonra telefonu götürüyorum eğer cihazı hemen teslim edeceklerse veririm çünkü cihazın bekletilecek bir durumu yok , eğer hemen veremeyiz derlerse , giderim uygun bir vida alıp telefonu açarım , daha sonrada o kartı ordan çıkarmaya çalışırım , ayrıca karta zarar vermezler umarım çünkü herşeyim onun içinde dolu.

escape72

escape72

Üye

Buna güldüm :ehe

- - - Eklendi - - -

:) ne parası kardeşim :) c6-01 imle arc s takas yapacaz üste az verecem :) s2 ye gelince dayım kullanıyordu bana verdi :) kendisi xperia s almış:) ben ise öğrenciyim çalışmaya geldim alanyaya :) arc s alacam ben dayıma s2 sini geri vermek istiyorm :) farklı sebeplerden dolayı :)
Arc s alınacak güzel bir telefon ben çok beğendim onu ama işte para olmayınca c6-01 aldık ne yapalım öğrenci milleti işte :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
o kişi sen miydin :D:D yaa o değil de herkes androide geçmiş görmeyeli valla bende geçicem bu gidişle symbiancı kalmadı hiç :(

soyumuz tükeniyor hiç sorma parayı bulayım bende geçecem:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt