Chrome'da iki profile girince bir şey indiriyor gibi oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Chrome'da iki profile girince bir şey indiriyor gibi oluyor
chrome'u her zaman kullandığım profilde kullanırken aynı anda diğer profili açınca ikisinde de bir şey iniyormuş gibi animasyon oynuyor alt barda. nedir bu?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Senkronizasyon mu yapiyo foto vs varmi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
gonyalı

gonyalı

Üye
Chromda yapay zeka var klon yapmış

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Chromenın Suyu İyice Kaynadı Aslında. Yaani Tarayıcı Çıkartsa Anında Geçicem

• Şaşırdım
PALA.

PALA.

Üye
Bu alemde 2 tür tarayıcı vardır; Firefox ve diğerleri :firefox:

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yandexte iyi

• Cool
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Яндекс

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yerli ve milli olan herbişiyi sahiplenir ve kullanırım
Faceden Çok Yazıyorum pc sürümü Çıksın Diyede Bahalım Nörenecekler. Biraz Üstlerine Gitmeleri Lazım. Şu An Mobil Versiyonunda Sorun Yaşıyorum Telefonsal Deyip Salıyorlar Başlarından Halbuki Güncellemelerden Sonra Aldı Gitti Başını

gonyalı

gonyalı

Üye
Faceden Çok Yazıyorum pc sürümü Çıksın Diyede Bahalım Nörenecekler. Biraz Üstlerine Gitmeleri Lazım. Şu An Mobil Versiyonunda Sorun Yaşıyorum Telefonsal Deyip Salıyorlar Başlarından Halbuki Güncellemelerden Sonra Aldı Gitti Başını
Güncelleme yapmicaktın hata yapmışsın ben bile tel. Android yükseltme güncellemesi var 2 yıldır güncellemiyorum netten bi bakam dedim millet hep şikayetçi güncelledim beter oldu diyolar saydırıyolar uygulama güncellemesi bile yapmam hep eski sürümleri kullanırım, en işe yarayanları da hep eskiler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güncelleme yapmicaktın hata yapmışsın ben bile tel. Android yükseltme güncellemesi var 2 yıldır güncellemiyorum netten bi bakam dedim millet hep şikayetçi güncelledim beter oldu diyolar saydırıyolar uygulama güncellemesi bile yapmam hep eski sürümleri kullanırım, en işe yarayanları da hep eskiler
Yaani Güncellemeye İhtiyacı Olan Bir Geliştirme Aşamasında Olduğu İçin Nadirde Olsa Güncelleme İyi Geliyor. Fakat Yaptık Ama nafile :D

Üst Alt