chrome ve yandex browser

Sponsorlu Bağlantılar

• 11 Eylül 2013
  • 628 Okunma
  • 9 Cevap

1. 11 Eylül 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar chrome ile yandex browser aynı sayılır. hem görsellik hem işlev bakımından yandex hep özentilik yapmış %95 felan aynılar. chrome bu işe ne diyo. teliften dava felan açamaz mı? ve açmıyor mu?

Yazan: t730sh

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 11 Eylül 2013 #2

ferhat_5382

ferhat_5382

büyük ihtimalle yandex para verip almıştır ztn ayrıca yandex kurmanızı önermiyorum bütün tarayıcılara abidik gubidik eklentiler kuruo sonra kurtar kurtarabilirsem yandex saçmalık ztn chrome varken kim kullanır ki onu :D

3. 11 Eylül 2013 #3

ynk67

ynk67
    ve kapladığı yerde chrome ' a göre fazla :kotu:

4. 11 Eylül 2013 #4

FeLonieS

FeLonieS
    Katılıyorum. :)

ferhat_5382 bunu beğendi.
  5. 12 Eylül 2013 #5

alyuz41

alyuz41
    Saçmalıyorsunuz, Yandex kullanıyorum. Ben daha önce bu kadar akıcı ve bu kadar eklentileri işe yarayan bir tarayıcı görmemiştim.

6. 12 Eylül 2013 #6

KcygtYsn

KcygtYsn
    Crome daha iyi laptop tablet telefon eşitle sayesinde yer imleri tek

7. 12 Eylül 2013 #7

kaptan23

kaptan23
    crome iyi yada yandex se iyi demek yalnış birşey temel alt yapıları nerdeyse aynı ikiside pc de iki çift katmanlı ram kullanıyor windows exploresi gibi değil evet çok fazla eklenti özelliği var ama genede explore kadar stabil değiller sadece hız konusunda yapılan araştırmalarda hızlı veri kullanımında crome en iyi olarak ortaya çıktı farklı bi tarayıcı denemek isteyen varsa MAXTHON tavsiye ederim

8. 12 Eylül 2013 #8

alyuz41

alyuz41
    İnternet kafede 3 kişi çalıştığımız için Google Chrome, Mozilla Firefox ve Yandex kullanıyoruz. Daha önce Opera kullanıyordum. O da bütün işlemlerimizi hızlı gerçekleştirebiliyor ve eklentileri yüksek. Ancak ben Yandex'in diğer eklentili programlarını da kullanmaya başladıktan sonra gerçekten diğer tarayıcılardan daha farklı olduğunu gördüm. Herkesin kişisel beğenisi denebilir ancak bütün cihazlarınızı Yandex'e tanımlayın ve her türlü işlerinizi kolayca görün. Önerimdir ;)

9. 12 Eylül 2013 #9

Adilx05

Adilx05
    Zaten Yandex Tarayıcısını Google'a Ürettirdiği İçin Tasarımları Aynı :oke:

10. 12 Eylül 2013 #10

smh60

smh60
    Aynı bence ikiside

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/07/2019 - 22:34