chrome ve yandex browser

Sponsorlu Bağlantılar

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
chrome ve yandex browser
Arkadaslar chrome ile yandex browser aynı sayılır. hem görsellik hem işlev bakımından yandex hep özentilik yapmış %95 felan aynılar. chrome bu işe ne diyo. teliften dava felan açamaz mı? ve açmıyor mu?

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
büyük ihtimalle yandex para verip almıştır ztn ayrıca yandex kurmanızı önermiyorum bütün tarayıcılara abidik gubidik eklentiler kuruo sonra kurtar kurtarabilirsem yandex saçmalık ztn chrome varken kim kullanır ki onu :D

ynk67

ynk67

Üye
ve kapladığı yerde chrome ' a göre fazla :kotu:

FeLonieS

FeLonieS

Üye
büyük ihtimalle yandex para verip almıştır ztn ayrıca yandex kurmanızı önermiyorum bütün tarayıcılara abidik gubidik eklentiler kuruo sonra kurtar kurtarabilirsem yandex saçmalık ztn chrome varken kim kullanır ki onu :D
Katılıyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: ferhat_5382
alyuz41

alyuz41

Üye
Saçmalıyorsunuz, Yandex kullanıyorum. Ben daha önce bu kadar akıcı ve bu kadar eklentileri işe yarayan bir tarayıcı görmemiştim.

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Crome daha iyi laptop tablet telefon eşitle sayesinde yer imleri tek

kaptan23

kaptan23

Üye
crome iyi yada yandex se iyi demek yalnış birşey temel alt yapıları nerdeyse aynı ikiside pc de iki çift katmanlı ram kullanıyor windows exploresi gibi değil evet çok fazla eklenti özelliği var ama genede explore kadar stabil değiller sadece hız konusunda yapılan araştırmalarda hızlı veri kullanımında crome en iyi olarak ortaya çıktı farklı bi tarayıcı denemek isteyen varsa MAXTHON tavsiye ederim

alyuz41

alyuz41

Üye
İnternet kafede 3 kişi çalıştığımız için Google Chrome, Mozilla Firefox ve Yandex kullanıyoruz. Daha önce Opera kullanıyordum. O da bütün işlemlerimizi hızlı gerçekleştirebiliyor ve eklentileri yüksek. Ancak ben Yandex'in diğer eklentili programlarını da kullanmaya başladıktan sonra gerçekten diğer tarayıcılardan daha farklı olduğunu gördüm. Herkesin kişisel beğenisi denebilir ancak bütün cihazlarınızı Yandex'e tanımlayın ve her türlü işlerinizi kolayca görün. Önerimdir ;)

Adilx05

Adilx05

Üye
Zaten Yandex Tarayıcısını Google'a Ürettirdiği İçin Tasarımları Aynı :oke:

smh60

smh60

Üye
Aynı bence ikiside

Üst Alt