chrome ve yandex browser

• 11 Eylül 2013
  • 617 Okunma
  • 9 Cevap

1. Arkadaslar chrome ile yandex browser aynı sayılır. hem görsellik hem işlev bakımından yandex hep özentilik yapmış %95 felan aynılar. chrome bu işe ne diyo. teliften dava felan açamaz mı? ve açmıyor mu?

Yazan: t730sh
  2. büyük ihtimalle yandex para verip almıştır ztn ayrıca yandex kurmanızı önermiyorum bütün tarayıcılara abidik gubidik eklentiler kuruo sonra kurtar kurtarabilirsem yandex saçmalık ztn chrome varken kim kullanır ki onu :D

3. ve kapladığı yerde chrome ' a göre fazla :kotu:

4. Katılıyorum. :)

ferhat_5382 bunu beğendi.
  5. Saçmalıyorsunuz, Yandex kullanıyorum. Ben daha önce bu kadar akıcı ve bu kadar eklentileri işe yarayan bir tarayıcı görmemiştim.

6. Crome daha iyi laptop tablet telefon eşitle sayesinde yer imleri tek

7. crome iyi yada yandex se iyi demek yalnış birşey temel alt yapıları nerdeyse aynı ikiside pc de iki çift katmanlı ram kullanıyor windows exploresi gibi değil evet çok fazla eklenti özelliği var ama genede explore kadar stabil değiller sadece hız konusunda yapılan araştırmalarda hızlı veri kullanımında crome en iyi olarak ortaya çıktı farklı bi tarayıcı denemek isteyen varsa MAXTHON tavsiye ederim

8. İnternet kafede 3 kişi çalıştığımız için Google Chrome, Mozilla Firefox ve Yandex kullanıyoruz. Daha önce Opera kullanıyordum. O da bütün işlemlerimizi hızlı gerçekleştirebiliyor ve eklentileri yüksek. Ancak ben Yandex'in diğer eklentili programlarını da kullanmaya başladıktan sonra gerçekten diğer tarayıcılardan daha farklı olduğunu gördüm. Herkesin kişisel beğenisi denebilir ancak bütün cihazlarınızı Yandex'e tanımlayın ve her türlü işlerinizi kolayca görün. Önerimdir ;)

9. Zaten Yandex Tarayıcısını Google'a Ürettirdiği İçin Tasarımları Aynı :oke:

10. Aynı bence ikiside

Yüklüyor...
21/11/2018 - 09:55