Chrome ve Opera da Açılışta Sayfa Yüklenemedi - İnternete Bağlanamadı Sorununun Çözümü


PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Yıllardır firefox kullanıyorum, arasıra diğerlerine de pas atıyorum. Eğer sizin bilgisayarınızda firefox sorunsuz çalışıyor ama diğer tarayıcılarda internete bağlanma sorunu varsa belki de bu makalemizdeki sorunu yaşıyorsunuz demektir. Peki bu sorunun kaynağı nedir ?
Sorun windows güncellemelerinden ve tarayıcılardaki yeniliklerden kaynaklanmakta, bunu çözmek için aşağıdaki yolu izleyin...

Hizmetlerden >> Şifreleme Hizmetlerini Devredışı bırakın ve Durdurun. Açılıştaki bağlantı sorunu muhtemelen çözülecektir.

Yazımızı vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz :cool
 
  • Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN, TheNightMare. ve Fatih BaKeR
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt