Championship Manager Serisi [ ChampMan - CM 15 - CM 16 - CM 17 ] Son Versiyonları Normal ve Mod Apk

Sponsorlu Bağlantılar

lordalexandre

lordalexandre

Üye
    Konu Sahibi
Championship Manager Serisi [ ChampMan - CM 15 - CM 16 - CM 17 ] Son Versiyonları Normal ve Mod Apk
İyi günler arkadaşlar ,

Bugün sizlerle Championship Manager serisini paylaşacağım. Oyunu bilmeyeniniz yoktur herhalde.

ChampMan v1.6.0

Serinin ilk oyunu. 2013 yılında çıktı.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

CM 15 v1.3.1

Serinin ikinci oyunu. 2014 yılında çıktı.

CM 16 v1.3.1.198

Serinin üçüncü oyunu. Geçen sene çıktı.

Championship Manager 17 v1.3.1.807

Serinin son oyunu. 2017'nin en popüler oyunlarından.

Play Store :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Baydırman

Baydırman

Moderator
:tşk:

Baydırman

Baydırman

Moderator
yalnız indiremedim :D

lordalexandre

lordalexandre

Üye
    Konu Sahibi
Linkte sorun var galiba ya da ben beceremedim :bilmm
Neyse cm17 yi indirdim zaten. O oyun da oturmuş gibi. :hmmm
çerezleri etkinleştirdikten sonra gireceksin linke ve download now ' a tıklayacaksın o kadar

lordalexandre

lordalexandre

Üye
    Konu Sahibi
Championship Manager 17 eklendi , ayrıca kırık linkler güncellendi

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Cm 17 yi çıktığı gün yükledim, eski serilerinden mantık olarak bi fazlasını göremeyince sildim. 90 reyting takımım var, 60 ve altından sürekli 5 yiyo, değeri 3 olana 5 vermeden gelmio falan. :hmmm

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için teşekkürler...

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Cm17 yi indirdim ama her yüklemek istedigimde hata veriyor. Birdaha indirdim ve denedim ama gene ayni hatayi verdi. Hatanin metni almanca: Beim Parsen der Datei ist ein Problem aufgetreten. Dosya hatali. Neyse saglik olsun. Baska ounlara bakacaz.

lordalexandre

lordalexandre

Üye
    Konu Sahibi
Cm17 yi indirdim ama her yüklemek istedigimde hata veriyor. Birdaha indirdim ve denedim ama gene ayni hatayi verdi. Hatanin metni almanca: Beim Parsen der Datei ist ein Problem aufgetreten. Dosya hatali. Neyse saglik olsun. Baska ounlara bakacaz.
Verdiği hata ' Dosyanın ayrıştırılması sırasında bir sorun oluştu. ' Bu hatayı android sürümün yetersiz olduğu zaman alırsın. CM 17 için telefonun android sürümünün 4.0 ve üstü olması lazım. Senin telefonun sürümü kaç ?

1-kanuni

1-kanuni

Üye
Telefonumun sürümünde bir hata ve eksik veya eski deyil. Bu hata dedigin gibi android sürümün yetersiz oldugundan ortaya ciktini sanmiyorum, cünkü android 7.0 nougat var telefonumda. Hatanin baska bir nedeni olmasi lazim. Telefonuma daha yeni okey, angry birds, govenour of poker, need for speed, sonic, truck simulator, transformers yükledim. Ve hepside sorunsuz calisiyor. Sadece ve sadece bu oyunda sorun cikiyor. Bu kesinliklen ne telefonumda nede sürümden kaynaklaniyor. Hata baska yerde. Ama neyse, herseyin illaki olacak diye bir sey de yok. Bu da olmayiversin. Genede cevabin icin tskler.

lordalexandre

lordalexandre

Üye
    Konu Sahibi
Kırık linkler güncellendi. İyi oyunlar...

Üst Alt