cfw yüklediğimde imei silinir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bateriss

Üye
    Konu Sahibi
cfw yüklediğimde imei silinir mi?
arkadaşlar çok araştırdım ama bi türlü bulamadım lütfen biri yardım etsin. Mesela imei numarası silinir mi? Cfw yüklediğimde ne gibi dezavantajları ve riskleri var kısaca bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Symbianize

Symbianize

Üye
imei ile ilgili hiç bir sıkıntı yok aksine cfw yükleyince telefon stabilleşiyor yeni özellikler ekleniyor eskiden çok dez avantajı vardı şimdi yok simple belle final kullanıyorum tek sorun şarj az gidiyor o da doğaldır

• Beğen
Tepkiler: bateriss

bateriss

Üye
    Konu Sahibi
yardımınız için çok teşekkür ederim :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
imei silinmez.cfw atarsan telefonun hızlanır.telefon çok kasmaz.tema efektleri ile görsel açıdan çok güzel oluyor

• Beğen
Symbianize

Symbianize

Üye
hocam kuramazsan yardım ederiz

TranquilBirds

TranquilBirds

Üye
Garantiye bile kabul ediyolar ama telefonu geri vermeden önce ofw e döndürüyolar :D Dead phone flashla rom yanması gibi risklerde yok.
CFW lerde genel bi dezavantaj yok ama adam mesela shazamı sildiyse sen de shazamı istiyosan yüklemen gerekiyor bu :D

• Beğen
Symbianize

Symbianize

Üye
Avantajları saymakla bitmez

bateriss

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa denicem forumda yapılma şeklini bayağı okudum bakalım beceremezsem tekrar rahatsız ederim çok tşk. :)

Symbianize

Symbianize

Üye
bende ilk denediğimde çok korktum ama artık alıştm

bateriss

Üye
    Konu Sahibi
bende ilk denediğimde çok korktum ama artık alıştm

bide son bir soru sorucam mesela yabancı bi sitede ingilizce bi cfw buldum. sanırım n97 v30 sürümünü uyarlamış buna dil paketi yüklicem ama n97'nin türkçe dil paketini bulmalıyım yoksa 5800 Xm'nin dil paketini yüklesem olurmu.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
insan ilk cfw yüklediginde çok korkuyor.Bende ilk cfw yükledigimde çok kormuştum.Alışınca insanın her zaman yeni cfwler yüklemek istiyor :D

bateriss

Üye
    Konu Sahibi
insan ilk cfw yüklediginde çok korkuyor.Bende ilk cfw yükledigimde çok kormuştum.Alışınca insanın her zaman yeni cfwler yüklemek istiyor :D

ilk cfw'mi yükledim :) birazdan ikinciyi yüklemeyi düşünüyorum :D

marist

marist

Üye
Ben Korkuyorum waLa Cfw atmaya :( :D:D

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Beyler CFW atarken telefonu usb ile bağlıyorum bilgisayara.Hangi seçeneği seçmem lazım:
-Depolama
-Pc Suite
-Görüntü ...
? ? ?

eskbxl

eskbxl

Üye
Beyler CFW atarken telefonu usb ile bağlıyorum bilgisayara.Hangi seçeneği seçmem lazım:
-Depolama
-Pc Suite
-Görüntü ...
? ? ?

bildigim kadari ile pc suite ile usb bagliyorsun

sinanorta

sinanorta

Üye
-Depolama
-Pc Suite
-Görüntü ...
? ? ?

Ben şahsen telefonu kapatıyorum sonra jaf programından telefonun bulunduğu modu offline olarak seçiyorum daha sonra çıkan uyarıya ok deyip telefonun hemen açma kapama tuşuna basıyorum. Benim yaptığım işlemler bu kadar. Ama şunu söylemek isterim ki telefonunuza bir şey olursa hiç bir mesuliyet kabul etmem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt