cfw de yazılım güncelleme sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xrayfc

Üye
    Konu Sahibi
cfw de yazılım güncelleme sorunu ?
arkadaşlar sunrise cfw yüklü 5800 xm telefonumda internet radyo güncellemesi için yazılım güncellemeye girdim fakat telefon yazılımı altında da önemli yazan bi güncelleme gördüm... bu nedir bilen varmı . çökertirmiyim teli :) ayrıca bişe yüklemiştim *#0000# yaptığımda yazılım sürümü pro edition v7 speed by taylor özel sürümde ise symbianpro . hu yazıyor tür de ise I8910 yazıyor naptım ben de anlamadım :D birileri yardımcı olabilirmi lütfen

hikmet366

hikmet366

Üye
cfw yükledıysen nokia sukit güncelleme yapmıo anca facebook harıtalar mp3 pleyear güncelleme yapabılırsin ama pc ile yapamassin ve *#0000# yapinca yükledin cfw nin ismi yazar

xrayfc

Üye
    Konu Sahibi
tamam onları biliyorumda ilk cfw attığımda o alanlarda başka şeyler vardı sürüm isimleri farklıydı en azından türde rm-356 yazıyordu şimdi ı8910 yazıyor onu diyorum ama hala anlamadım bu yazılım güncelleme nedir. yapsammı ?

Süleyman

Süleyman

Üye
sen ordaki isimleri takma ve yazılım güncellemesi de yapma. Yaparsan telefona zarar verebilirsin. Gerçi bir şey olmaz tekrar bir flash ile düzeltirsin.

hikmet366

hikmet366

Üye
sen ordaki isimleri takma ve yazılım güncellemesi de yapma. Yaparsan telefona zarar verebilirsin. Gerçi bir şey olmaz tekrar bir flash ile düzeltirsin.

süleyman ne diyorsa odur bu işlerde uzman bişeyi yapma deneme diyorsa deneme yapma

xrayfc

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah arkadaşlar sağolun :)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
güncelleme yaparsan cfwnin bazı özellikleri bozulabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...