cfw attım telefon acılmıyor lutfen yardım :( (5800)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keko9

Üye
    Konu Sahibi
cfw attım telefon acılmıyor lutfen yardım :( (5800)
arkadaslar merhaba.
bende v52.0.007 surumu yukluydu ve ustune trailblazers yuklemıstım cfw olarak sonra ustune bu cfw yı attım http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...gercek-hiz-uzun-batarya-60-mb-ram-492083.html ama bu v52.0.101 icinmis fw yı yukledım jafla hersey tamam falan telefonu acıyorum tıtrıyor beyaz ekran gelıyor ardından hemen ekranda cızgıler belırıyor kapanıyor telefon lutfen yardım :(

BuBAsTiS

BuBAsTiS

Üye
aynı şekilde Final ! Ultimate SpeedX C6v20-5800 tekrar kur muhtemelen düzelir

----------Eklendi @ 21:38:58 ---------- Yazıldı @ 21:38:22 ----------

done
done yazılarına dikkat et

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım muhtemelen downgrade yapmaya çalışıyorsun yazılım sürümlerini kontrol et

BuBAsTiS

BuBAsTiS

Üye
dediğim gibi eskiden kullandığın trailblazers e dön yada navfrim den en son çıkan 5800 yazılımı nı indir kur

SilentOne

SilentOne

Üye
cfw kurarken dikkat edin yeni sürüm daha resmi deqil çünkü

zatenosman

Üye
arkadaşlar her buldunuz cfw yi yüklerseniz bu tür problemler kaçınılmaz. ve çok sık cfw yüklerseniz rom u yakarsınız

6630nokia

Üye
hard format at açarken telefona düzelir kardeş bişey kalmaz

SilentOne

SilentOne

Üye
bn ole herzamn deqil cnm sıkıldıkça ama 1 aydan beri aynı fwyi kullanıyom artk sorun yok

zatenosman

Üye
bn ole herzamn deqil cnm sıkıldıkça ama 1 aydan beri aynı fwyi kullanıyom artk sorun yok

SilentOne yanlış anladın galiba kardeşim benim dediğim her cfw yi yüklemeyin dedim bende her ay düzenli cfw değiştiriyorum ama çok güvendim bir forum sitesinden yüklüyorum hiç bi sorun çıkmadı memnunum.

SilentOne

SilentOne

Üye
benım teli alalı 9 ay oldu daha 6ıncı fw em xD Fazlılıqa gerek yok xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt