Cezzbedici2 rütbe atladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Tebrikler Fevzi nice rütbelere...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Necmati

Necmati

Üye

cezzbedici1 diye bişey yok onu nerden çıkarıyorsun anlamış diilim tutturdun c1 diye (h)

----------Eklendi @ 18:44:49 ---------- Yazıldı @ 18:43:56 ----------

sağoL tuBacım:bigstar:

----------Eklendi @ 18:46:40 ---------- Yazıldı @ 18:44:49 ----------

önce cezzbedici olarak başlamıştım ama o eski forumlarda kaldı buraya gelmeden 2 sene öncesinde belki da eskiden beri C2 olarak devam ediyorum yani forumda c1 varsada benle bi alakası yok olsa olsa klonumdur:ehe
yok galiba dedim testere serisi gibi uzatcan bu işi Cezzbedici 3-4-5 merakla bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
_є_®_¢_α_N_™;3402237' Alıntı:
Tebrikler Fevzi nice rütbelere...
saĞoL ercaN bu araDa resim iÇin ayReTTen teKraR teKraR TeşeKKür edeRim daHa önceDe dediĞim gibi SÜPERSİN:op::sarıl:

• Beğen
Tepkiler: .eRCaN.
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

yok galiba dedim testere serisi gibi uzatcan bu işi Cezzbedici 3-4-5 merakla bekliyoruz :)
Evet bu koNuda hakLısın uzatıCam ama benim geçiŞ aşaMaLarımın kaTı kuraLLarı varDır yerine geTirmeDen biR sonRakine geçeMem...
Cezzbedici2 oLmak çoK zor değiLDi ama Cezzbedici3 oLMak BiraZ zorLaYcaK giBi....
Cezzbedici4 iSe en zorLarından aMa oNa geçTiğim zamaN biLKi isTediĞim kişiYi istediğiM kiŞi yapaBiLecek kapaSiteYe geLMiş oLacaĞım....
Bu değiŞimLerim öYle seNede bir oLmuYor... 3 SeNe 5 Sene süReBiLiYor..
geÇiŞ aşaMaLaRı beniM sıRRımDır....

Necmati

Necmati

Üye

Evet bu koNuda hakLısın uzatıCam ama benim geçiŞ aşaMaLarımın kaTı kuraLLarı varDır yerine geTirmeDen biR sonRakine geçeMem...
Cezzbedici2 oLmak çoK zor değiLDi ama Cezzbedici3 oLMak BiraZ zorLaYcaK giBi....
Cezzbedici4 iSe en zorLarından aMa oNa geçTiğim zamaN biLKi isTediĞim kişiYi istediğiM kiŞi yapaBiLecek kapaSiteYe geLMiş oLacaĞım....
Bu değiŞimLerim öYle seNede bir oLmuYor... 3 SeNe 5 Sene süReBiLiYor..
geÇiŞ aşaMaLaRı beniM sıRRımDır....

telif hakkını alda..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
olmazmı hakanım sana ece çukulotası bendennnnnn :)
geldiğin için çok sevindim bilirsin her ne kadar çok muhabbetimiz olmasada seni nedense kardeşim gibi severim :)

----------Eklendi @ 11:37:53 ---------- Yazıldı @ 11:37:22 ----------

iatis sanada :D

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
    Konu Sahibi
şeker kolonyamı insan bi içecek ikram eder :D

jejep

jejep

Üye
Tebrikler nice rütbelere...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt