Çete dağılıyormu?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
    Konu Sahibi
Siyah-beyazlı oyunculara gelen teklifler değerlendirmeye alındı. Yüksek maliyetli Q7, Fernandes, Holosko ve Almeida da gidebilir.
BONSERViSLERi BELLi
Beşiktaş´ın yabancı oyuncularının songünlerde alacaklarını mahkeme yoluyla talep etmeleri, siyah-beyazlı yönetimin sabrını taşırdı. Özellikle yüksek maliyetleri olan yıldızların isyan bayrağını çekerek FIFA´ya müracaat etmeleri, başkan Yıldırım Demirören ile futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu´nu radikal kararlar almaya yöneltti. Yabancıları satmayı planlayan yönetim, her futbolcunun bonservis bedelini de belirledi.
YABANCILAR MASADA
Beşiktaş yönetimi özellikle Rusya´dangelecek teklifleri bekliyor. Satış gerçekleşmezse sezon sonunda yabancılarla yollar ayrılacak ve büyükoranda tasarruf sağlanacak. Quaresma´ya 3.5, Holosko´ya 1.8, Almeida´ya 2.5, Fernandes´e yıllık 2 milyon euro ödeyen Beşiktaş´ta bu isimler bonservissiz ayrılsa dahi, Kartal senelik 10 milyon euro´luk yükten kurtulacak. Bu arada kulübü şikayet eden Fabian Ernst, dün şikayetini geri çekti.
Kaynak: Fotomaç
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt