CERN' i De Hacklediler !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Large Hadron Collider deneyinde kara deliği engellemek isteyen hacker' lar, CERN' in bilgisayarlarına saldırdı. Saldırı deneyi etkiledi mi ?

Yüzyılın deneyi olarak görülen ve CERN' de yapılan Large Hadron Collider ile ilgili endişeleri olanların artık paranoya yapabilecekleri bir olay daha var. Kendilerine GST: Greek Security Team(Yunan Güvenlik Ekibi) diyen bir grup hacker, deneyin yapıldığı merkezdeki bilgisayarlara saldırıda bulundu.


Bir Adım Sonrası LHC

LHC'nin devasa detektörlerini kontrol eden bilgisayar sistemine "bir adım uzaklıkta" olan bilgisayara sızan hacker' lar, hasar görmüş bir CERN dosyası ve erişimi kapanan bir dışında büyük bir hasar vermedi. Deneyin gidişatını etkilemediği söylenen saldırı, yine de CERN' deki bilim adamları tarafından "ürkütücü bir deneyim" olarak yorumlandı...
 


sublieutenant

sublieutenant

Üye
bunu yapan hackerler herhalde depremlerden korkmuştur, basın depremle deneyi bağdaştırdı ya, helal olsun valla.....:ehe
daha iki ay var zaten, bakalım daha neler görecez....:ehe
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Deney Sonuçlanamadan Hackerlar Sistemi Sonuçlandıracak Heralde :D
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bence de bu deney bitmeden projeyi hackerlar bitirir inşalah bizim milletin hackerları karışmaz yoksa siteyle yetinmezler ne varsa hepsini çökertirler valla:ehe
 
snacker

snacker

Üye
evet
 
corchy

corchy

Üye
bu deney inşallah o kadar tehlikeli diildir...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

esmer-im
Cevap
0
Görüntüleme
1K
esmer-im
Cevap
2
Görüntüleme
445
night98
dreamboys69
Cevap
2
Görüntüleme
841
Kaptan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt