cepten wireless tv

• 7 Mayıs 2011
  • 3127 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. <font size="5"><a href="http://realplayertv.com.nu/" target="_blank">CEPTEN CANLI TV İZLEMEK İÇİN TIKLA</a> Arkadaşlar öncelikle meraba ben bi site kurdum cepten canlı tv izlemek için kanallar arasında çalışmayan olabilir ama elinden gelenini en iyisini yapmaya çalıştım sizde bana yardımcı olursanız sevinirim %100 çalışan .ram dosyalarını paylaşırsanız sevinirim internet sitemde facebook adresim var maxicep yada facebooktan bana ulaşırsanız sevirim teşekkürler</font>

Yazan: barmen123
  2. ben denedim çalışmadı sitedende pek anlamadım zaten bu nasıl site

3. teşekkürler..

4. arkadaşlar calışmayan kanalları söylerseniz yada ram dosyası varsa bu konu altında upload edin

----------Eklendi @ 16:45:16 ---------- Yazıldı @ 15:58:03 ----------

arkadaşlar calışmayan kanalları söylerseniz yada ram dosyası varsa bu konu altında upload edin

5. kardes bu koydukların DUNYA TV/MEDINE TV/MEHTAP TV/MEKKE TV/S.HABER TV/STV/YUMURCAK TV/ bu kanallara zaten bakıyoruz m.kure.tv den sen bıze bakmadıklarımız kanalları koykı sıtene cok kısı gırıp cıksın....... SAYGILAR

6. bizim bakmadıgımız tv ler lazım

7. <br />
    <br /> evet haklısın bende isterimki bütün kanallar olsun ama çalismıyor calışsa neden koymayayım çalışan ram dosyalarını gömderirseniz sevinirim ayrıca Atv , cine5 bu sitede var başka sitede görmedim.

8. barmen123 atv cine5 çalışmıyor n73 te

9. bende 5800 var gayet ıyi calısıyor

10. kardeş ntvsporu bul gerisini boşver:oke:

----------Eklendi @ 20:57:45 ---------- Yazıldı @ 19:25:29 ----------

birader m.canlıtv.com adresindeki kanallar bir işine yarar belki ben oradan atv ve cine5 i izleyebiliyordum ama diğerleri çalışmıyor ama bilgisayarda çalışıyor bilgisayarda mobil site olarak açtım çalıştı

11. arkadaşlar siteyi beğenmedıniz mi?

12. site güzelmiş arkadaşım çalışmalarının devamını bekliyoruz

13. açmıoyrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nokia e72

14. x plorer da ram dosyasının üzerine gel sistemle aç de ayrıca real playerın erişim noktasını internet yap acar

15. Bütün kanallar açılıyor denendi ve 1000 kişi siteye girdiği için ayrıca mutluyum

16. kardes su senın sıtendekı sayacın htlm kodunu verebılırmısın bana cok hosuma gıttı bende kendı sıteme koyacam

17. atv açmadı sadece bir çözümü varmı acaba e66 kullanıyorum

18. göremedim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 03:42