cepten nete upload

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
cepten nete upload
arkadaşlar ben wap tan cep telefonumda ki resimleri nete aktarıp ordan bilgisayarıma indirmek istiyorum bunu yapabilirmiyim ne olur bilenler söylesin.

schumici

schumici

Üye
bence yapamazsın çünkü wap ile www birbirinden farklı:oke:

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
olmazmı yani ben cepten resim upload edicem sonra gene o hizmeti verenlerin sitesinden alacam bu kadar basit

schumici

schumici

Üye
ama o yüklüyceğin resimler wap ortamında olcak sen www den indirmeye çalışcaksın bence olmaz

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
ilgin için sağol bilen birisi varsa zaten yazar bizde öğreniriz.

schumici

schumici

Üye
iyi bakalım bilen yazar inşallah

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
Yok mu bilen duyan

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
kendi sorumu cevaplıyorum her telefonda olmuyor ama genede m.facebook.com adresine resim upload edebiliyoruz cepten

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
rapidshare.com'un vardır herhal tel adresi

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
Warmıdır?

kemalettinnnn

Üye
git yahoo.com üyeliği al sonra

bu sitenin N73 me versiyonlarında bi program paylaşımı war
"flickr" adında bu programıda telefonuna yükle yahoo adresinle net ayarları yapılmış telefonundan bu programa gir program hemen senden üyeliğini şifreni ister onuda girersin sonra upload edebilirsin hatta bilgisayardan baktığın o sitede paylaşım linki werirler onuda yanında tutki nete upload ettiğin video ve resimleri link ile arkadaşlarınla paylaşabilesin
ben N73 me de bunu kullanıyorum linkde war pek işime yaramadı ama yollamam gereken bir şey olursa mms den çok çok daha iyidir bu hem kalite ilede oynamaz sadece biraz büyüklüğünü azaltır oda zaten net için kafidir gayette kalitelidir eğer programı bulamazsam hafızadan çıkartıp atmaya çalışırım bilmem sende çalışırmı

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
benimki 3220 ama bi deneyim olur mu sence

aspıre

Üye
e 250 denicem bakalım olcak mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt