Cepten internete girdiğimde font sorunu var


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetyilmaz860

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum n95 8gb cepten internete girmek istediğim de yazı fontu çok cins oluyo.Eskiden böyle değildi.Mesela p-r-s-ş harfinden sonra kare çıkıyor.Menüde ve diğer yerlerde yazı normal ama webe girdiğimde değişiyor
 
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Paylaşım yapmayıp bu şekilde üyelere yardım yapmak adetim değildir ama diğer üzere için yapayım . Ayarlardan kodlama ayarlarını değiştirin, birçok kodlama seçeneği var hapsini demeyin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt