Cepte Skype PTT - Full

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaNTeR

Üye
    Konu Sahibi
Cepte Skype PTT - Full
Bir ara çok tartıştık... Kimimiz olur dedi, kimimiz itiraz etti!
Ben de o itiraz edenlere dahilim! :ah:

Evet cepte Skype - Push To Talk programı varmış! Ve görüşmeler ücretsiz...
Daha doğrusu bilgisayarınızın internet bağlantısı üzerinden. ;)

Rar içerisinden üç dosya çıkıyor. "skypeptt4g.exe" adlı dosyayı bilgisayara kuruluyorsunuz ve bluetooth üzerinden bağlantıyı telefona aktarıyor... Tek sorun bunu sadece bilgisayarınızın yanında kullanabiliyor olmanız. Zaten GPRS üzerinden kullanılsa kontör dayanmaz! ;;)

>>> <<<

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
kim yapmış psiloc mu ??? :P

yine gereksiz bi program ben bilgisayarın yanında olma zorunluluğu varsa onlamı uğraşırım ararım bilgisayardan babalar gibi konuşurum ne uğraşacam

panter dostum yanlış anlama lafım sana değil eline bi program geçmiş bizimle paylaşmışsın ellerine sağlık :artı:

PaNTeR

Üye
    Konu Sahibi
Eheh, ilk başta bana da gereksiz geliyordu ama, ne bileyim, ücretsiz bas-konuş hiç de fena değil ;;)

carsinoma

Üye
orjinal :)) gayette güzel bence saol baba &#33;

PaNTeR

Üye
    Konu Sahibi
Sizler sağolun arkadaşlar, hayat paylaştıkca güzel ;;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Bencede işe yarayabilir..sagol

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Teşekkürler.

Denemekte fayda var : )

pisukala

Üye
linkölmüş

Alive

Alive

Üye
Bencada geraksiz 10ur.Gerçi baskonuş ne iş onuda bilmiyom :P

deli12

Üye
panter birkaç sorum var programla ilgili
1- Programı kurdum ancak start server dediğimde bilg.da hiç bir pencere veya ikon çıkmıyor.
2-telefondaki programı çalıştırdığımda en yüksek sayıda bluetooth zaten kullanılıyor diyor.
3-Program direkt konuşma yapmamızımı sağlıyor yoksa baskonuş tarzında konuşmayı gprs olmadan mı yapmamızı sağlıyor aydınlatırsan sevinirim.

PaNTeR

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by pisukala+Sep 21 2005, 07:45 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(pisukala &#064; Sep 21 2005, 07:45 PM)</div><div class='quotemain'>linkölmüş
[post=173157]Quoted post[/post]​
[/b]

Kontrol ettim, şu anda herhangi bir problem yok...

Originally posted by Alive@Sep 21 2005, 07:48 PM
Bencada geraksiz 10ur.Gerçi baskonuş ne iş onuda bilmiyom :P
[post=173163]Quoted post[/post]​

Bas-Konuş, iki kullanıcı arasında sabit bağlantı sağlıyor. Eskiden çocukların küçük el telsizleri vardı ya, bir düğmeye basıp konuşurlardı, karşı taraf sesi duyup tekrar düğmeye basarak cevap verirlerdi... İşte bas-konuş o oluyor ve çalışma prensibi tamamen aynı... İşin en güzel yanı, bilgisayardaki mevcut interneti kullandığından ücretsiz, haricen bir ödeme yapmıyorsun veya kontörün gitmiyor&#33; ;;)

<!--QuoteBegin-deli12
@Sep 23 2005, 09:27 PM
panter birkaç sorum var programla ilgili
1- Programı kurdum ancak start server dediğimde bilg.da hiç bir pencere veya ikon çıkmıyor.
2-telefondaki programı çalıştırdığımda en yüksek sayıda bluetooth zaten kullanılıyor diyor.
3-Program direkt konuşma yapmamızımı sağlıyor yoksa baskonuş tarzında konuşmayı gprs olmadan mı yapmamızı sağlıyor aydınlatırsan sevinirim.
[post=175512]Quoted post[/post]​
[/quote]

Bilgisayarında m-router tarzı bir uygulama varsa kapat ve Pc Suite&#39;nin bağlantısını kes... Telefon ile bilgisayar arasında hiçbir bağlantı kalmasın ve bluetooth&#39;un meşgul olmasın... PC&#39;den server&#39;ı aktif et ve cepten programı aç. Bluetooth cihazlarını tarayacak ve PC&#39;ni göreceksin. Bağlantıyı direk program sağlayacak. Gerekli işlemleri cepe yüklediğin program ile yapacaksın. Tekrar bir sorun çıkarsa PM at. :)

hal.hal.hal

Üye
Zaten cepte ım+ for skype üzerinden ve wıfı üzerinden (eger telinizin wıfı özelliği varsa) konusabiliyorsunuz. Eger wıfı özelliği yoksa olabilir bu program...

obza

Üye
linkkkkkkkkk ölüüüü.nasıl bi stiedir bu.gereksiz linkler.:box

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt