CepNet video izlenmiyor ve uygulama inmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
famemonster16

famemonster16

Üye
    Konu Sahibi
CepNet video izlenmiyor ve uygulama inmiyor
Vodafone cepnette youtubedan video izleyemiyorum ve Nokia Mağazadan uygulama inmiyor, indirme hatası diye bir hata geliyor. Ama aynı uygulamayı kablosuz internetle bağlanıp indirebiliyorum.
Aynı şey youtube downloader programında da geçerli. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

plusnettr

plusnettr

Üye
Büyük bir ihtimal yüksek ping seviyesi içeren bir sinyal seviyeniz var uygulamanın inmeme nedeni de Connection Time Out yani Bağlantı Zaman Aşımı ndan kaynaklı. Hat modu nedir? Edge (E) yada 3/3.5G

famemonster16

famemonster16

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500'de çift mod olarak kullanıyorum. 3.5G çekiyordu bunu denediğimde. Ping'i düşürmek için ne yapmalıyım?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
nokia mağazanın son sürümü forumda mevcut öncelikle onu yükleyip bir bak bakalım hala sorun varmı

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Ben işim gereği hergün seyahat ediyorum, rahatlıkla youtube üzerinden film izleyebiliyorum (youtube 2.2.9 yüklü,önceki sürümlerle izlenmiyordu,sistem realplayer ile izliyordum)
indirmede gayet iyi tabii ki..

- - - Eklendi - - -

Ben işim gereği hergün seyahat ediyorum, rahatlıkla youtube üzerinden film izleyebiliyorum (youtube 2.2.9 yüklü,önceki sürümlerle izlenmiyordu,sistem realplayer ile izliyordum)

- - - Eklendi - - -

plusnettr

plusnettr

Üye
Öncelikle yaren_dede arkadasimizin söylediklerini uygulayalim, ping seviyesi için sinyal seviyesini kontrol edelim.

famemonster16

famemonster16

Üye
    Konu Sahibi
Çözdüm sorunu arkadaşlar büyük ihtimalle benim bölgemde bir sorun var. Bugün başka bir yerde denedim ve uygulama falan indirebildim. Teşekkürler cevaplarınız için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt