Cep telefonunuzda Sesli Kur'an 2.0 Türkçe (yepyeni bir program)

Sponsorlu Bağlantılar

one2one2

one2one2

Üye
millet denemeden bosu bosuna tesekkur etmis konuyu acan bile denememis. ben 114 dosyayi tek tek nasil kurucam mantiklimi sizce?

Aziz™

Aziz™

Üye
tek tek değil hepsinimi okuyacaksın.işine yarayacakları kurarsın olur biter.

hunkar159

hunkar159

Üye
valla arkadaslar benim tel listede olmadigi icin kuramiyorum ama kuramasamda icimden tesekkür etmek gecti,cünkü cok kullanisli bir pro

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkür ederim kardeşim sağol..:)

Üstündağ

Üstündağ

Üye
Kardeş ayrıca bu programın HAKKINDA yazan yerine girdiğimde orada bir yazı var programın izinsiz kullanılması veya kopyalanması yasaktır.aksi taktirde hakkımızı helal etmeyiz yazıyor.Ya buna ne demeli.biz bu programı izinli kullanmiyoruz herhalde bu vebali nasıl kaldıracağız.

Aziz™

Aziz™

Üye
valla piyasada çok sitede vardı bende paylaşayım dedim kardeşim herhangi kötü amacı yok yani..
kendi sitelerine baktım herhangi birşey yazmıyordu..
ama programda yazmışlar orda yazsalardı belkide açmazdım.ne diyelim haklarını helal etsinler sonuçta ortada kötü bir amaç yok..

Üstündağ

Üstündağ

Üye
Her neyse kardeş senin niyetin iyiymiş.zaten niyet amelden önce gelir ama ben her ne olur ne olmaz diye programları sildim.Yine de uğraşmışsın emeğine sağlık. Allahu teala iyi niyetin ve emeğin için sana sevaplar ihsan etsin.

Aziz™

Aziz™

Üye
Allah razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim..:)
programı hazırlayıp emek verenlerede burdan teşekkürlerimi iletiyorum..:)
Allah onlardan razı olsun sağolsunlar bu güzel emekleri için..:)

dgdizayn

dgdizayn

Üye
baska lınk yokmu ya ordan ınmıyo

Aziz™

Aziz™

Üye
4shared en kullanışlı indirme sitesi nasıl inmiyor..?

ahmetqd

Üye
teşekkürler bu arada sitelerini söyleyebilirmisin ?

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim..programın adını googlede arattır bulursun.şimdi söylersem reklam olur ve bu yasak

ahmetqd

Üye
bu telefon için mi pc için mi birde onu söyleyebilirmisin ? kur'an-ı kerim hatim programı 2.0 yeni sürüm dediğin programda aynı şekilde hangi platformda çalışıyor ?

murat2414

Üye
banada aynı bu programdan lazım 6300 için bu galiba olmuyor bu sis mi jar mı

Aziz™

Aziz™

Üye
başlıkta cep telefonu diye yazdım.uygulamanın kabul ettiği telefon modellerini yazdım siz hala bu cep içinmi diyorsunuz yahu ..:ah

Okan Ç.

Okan Ç.

Üye
allah (c.c) razı olsun

• Beğen
Tepkiler: eshkiya67 ve Furkan A.
Aziz™

Aziz™

Üye
Allah sendende razı olsun kardeşim..:)

reaurora

reaurora

Üye
ALLAH senin ve sevdiklerinin yardımcısı olur İNŞALLAH

Aziz™

Aziz™

Üye
Allah razı olsun kardeşim teşekkür ederim sağol..:)

ad45

ad45

Üye
Hz.ALLAH cezani CENNET olarak versin insallah.

Üst Alt