cep telefonunla neler yapıyorsun?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
cep telefonunla neler yapıyorsun?
Gelişen teknolojinin getirisi olarak çep telefonlarımızda sanki bilgisayar gibi bazen bilgisayardan öte şeyler yapıyoruz...
Mesela kendi telefonumda en çok severek kullandığım özellik youtube dan müzik ve video indirmek, müzik formatlarını çevirmek, java ve symbian programları Türkçe ye çevirmek...
Peki siz telefonunuzla neler yapıyorsunuz konuşmak, mesajlaşmak dışında?...

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Aklına ne gelirse :naughty:

cukuleaks

Üye
Aklına ne gelirse + aklına gelmeyenleri bile :naughty:

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
video formatı çevirebiliyor musunuz?

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
video formatı çevirebiliyor musunuz?
Video converter programları ile çevrilebiliyor. Ama ihtiyacım omadığı için denemedim :)
Ben telefonumda oyun oynuyorum(ağırlıklı) ve sms atıyorum konuşma sms'e göre az birde video izliyorum Birde film izlerim ve indiririm ihtiyacım olursa

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
Video converter programları ile çevrilebiliyor. Ama ihtiyacım omadığı için denemedim :)
Ben telefonumda oyun oynuyorum(ağırlıklı) ve sms atıyorum konuşma sms'e göre az birde video izliyorum Birde film izlerim ve indiririm ihtiyacım olursa

Bildiğin bi converter varsa sv3 için bana link verebilir misin hep arıyorum...

tempestshine

tempestshine

Üye
Müzik-İnternet-Oyun-Ekran düzenlemek
Gerçek diyorum.Günün her anı aklıma estikçe ekran düzenlerim.Widgetlarımı seviyorum galp galp galp :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
twitter ve forum

manyexpress

manyexpress

Üye
benim için hersey

Mert

Mert

Üye
Mesajlaşma ve konuşma. Bu telefonla başka bir şey de zor zaten :D

cukuleaks

Üye
Neler yapmıyorum diye sorarsanız size 1-2 şey sayarım :D

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
Neler yapmıyorum diye sorarsanız size 1-2 şey sayarım :D

:hmmm evet konun başlığını değiştirsem fena olmaz :d: o zaman sana özel bi soru olsun neler yapmıyorsun telefonla yoksa onlarıda yapabiliyorsunda yapmak istemediğin için mi yapmıyorsun? :) (bu soruyu okumak 1dka anlamak 10 snye cevaplamak paha biçilemez :) )

PixelWolf

Üye
oyun oynamak çok zevkli oluyor :ehe başka da hmm photoshop yapmak zevkli oluyor en sonunda çok güzel oluyor resimler :aha:

cukuleaks

Üye

:hmmm evet konun başlığını değiştirsem fena olmaz :d: o zaman sana özel bi soru olsun neler yapmıyorsun telefonla yoksa onlarıda yapabiliyorsunda yapmak istemediğin için mi yapmıyorsun? :) (bu soruyu okumak 1dka anlamak 10 snye cevaplamak paha biçilemez :) )
yo bu tip sorular kafamı karıştırmaz. Kendim bundan daha uzun ve karmaşık soruyorum :)

Yapmak istemediğim için yapmıyorum :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt