Cep Telefonuna Komik Mesajlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonuna Komik Mesajlar..
Sana yaza yaza yaz geldi. Mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama kontürüm bitti...

Sen bir meleksin, dağda gezen ineksin, ot veririm yemezsin, Allah belanı versin...

Bataryası zayıf rüyalarımda , kapsama alanı dışında kalan sevgilime.. Şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım, şimdi yüreğimde full çeken hattımla seninleyim...

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir. Zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körlük kavşakta olanlarda ise bir anlık gülümseme yapar...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatın kayar.

Doğa´nın kanunu varsa Arif Sağ´ın sazı var.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum. SENİ SEVİYORUM...

Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Hangisini seçsem diye hep ikilemdeyim.

Hayatta üç arkadaş vardır,biri ekmek gibidir har zaman ararsın ,biri ilaç gibidir gerektiğinde ararsın,biride mikrop gibidir o gelir seni bulur.

Dün rampada görmüşler seni, dagıtmışsın şanzımanı freni,bizde asla yok öyle arıza, haydi durma sende takıl Oto Aygaz´a!

Sayın abonemiz. Faturanızı zamanında ödemeğinizden dolayı hattınız kullanıma kapanmıştır. Telsim Müşteri Hizmetleri.

Aşk bir sudur , iç iç kudur !!! Aşk bir vişne iç iç kişne!!!

Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler!...

Şu anda her 100 kişiden 35´i uyuyor, 10´u yemek yiyor, 35´i çalışıyor, 10´u araba sürüyor, 4´ü ders çalışıyor, 1 tane salakta elnde telefon sms okuyor!

Tanrı önce erkeği yarattı sonra erkek sıkılmasın diye kadını yarattı,sonra erkek canına kıymasın diye tütünü,esrarı,kokaini yarattı...

tafoc@n

tafoc@n

Üye
:DDD çok komik:)

qurbuz

qurbuz

Üye
saol

@slantürk

@slantürk

Üye
:yurusaol emğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...