Cep Telefonun Sistem Dosyalarının Görme

Sponsorlu Bağlantılar

Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonun Sistem Dosyalarının Görme
Telefonum önemli değil bu konu için.(Merak edenlerin içinde kalmasın :) : Wentto F8

Telefonum sistem görmek istiyorum, fakat nasıl olur?
Bir şey bulamadım.Ama Xplorer'la yapanlar var fakat benim s40.
Yani yardıma ihtiyacım var.:ağlarım:

iz789

Üye
rKardeş, sciphone i68 4g telefonum geçen hafta elime ulaştı. kullanımı ve özellikleriyle güzel bir telefon ama yüklediğim java dosyalarından mıdır nedir yavaşlamaya başladı. telefon hafızasına veya hafıza kartına ulaşmak için uzunca bekliyordum. önce telefondan hafıza kartına ve telefona format atmayı denedim. oldu gibi ama yine yavaştı. sonra windowstan telefon hafızasına format attım, düzeldi gibi. telefon kapalıyken linux (ubuntu) ile usb den bağladığımda hafıza kartı, telefon hafızası ve 3. bölüm olarak ayrılmış 6 mb bölüm görünüyordu. windowsta telefonun ikiye ayrılmış hafızasından sadece biri gözüküyor. ben de ubuntuda belki daha güzel çalışır diye sistem dosyalarının olduğu 3. bölümü önce içindeki dosyaları ne olur ne olmaz diye bilgisayara kopyaladım. sonra bölüme format atmaya çalıştım ne çare format atmatı. o bölüm silindi. şimdi telefon açılmıyor. açma düğmesine bastığımda dokunmatik ekran hafif aydınlanıyor sonra hiçbirşey olmuyor. usb ye bağladığımda ne telefon hafızası ne de micro sd gelmiyor. bu çinliler ne acaip. madem sistem dosyaları önemli niye onu görünecek hale getirdiniz. biri gurcalasa tabii bozulur. başka telefonlarda işletim sistemi filan silindiğini duymadım. telefonun garantisi de yok. tr de disbirütörü de yok. elimde kalakaldı. Allahtan format atmadan içindekileri pc ye kopyladım. bölüm geri getirilebilse tekrar kopyalayıp çalıştırılabilir. sistem dosyalarını kurcalamamak en iyisi bence

yamanlaz

Üye
slm arkadaşlar bana yardımcı olursanız cok sevinirim bende WENTTO F8 var bu cihaza nasıl fomant ata bilirim saygılar cevap yazarsanız
sevinirim

sbalci

Üye
wentto f8 inişletim sistemi nedir benim telefonda javayı açamıyorum java tuşuna basınca "JAVA INSTALL FAILED!! C:\JarCode\operaMini4.2_en.jar" hatası veriyor java yı tekrar mı kurmak gerekiyor yardımcı olabalirmisiniz.

endkay

Üye
Bir adet Çin malı IPhone4 aldım. Özellikleri Marka: Phone Model: A6C 32G 850 / 900 / 1800 / 1900 Model No: 1241 (VER) : XS3519NT-GEMINI-HVGA-TV-WIFI-COMPASS-A9W3N6CZBB5E-CAP-LCDCZXD-20110916-V0.00 Düne kadar her şey güzeldi. Ancak ne yaptım bilniyorum bir şekilde internet hizmetlerinde birşeyi sildim. Telefon UÇUŞ MODUnda kaldı. İnternete girmez, Arama yapmaz, Bluetooth bağlanmaz oldu. Hatta bazı oyunlar bile aynı ikazı veriyor. Tekrar eski haline getirebilirmiyim ? ya da sistemi yeniden kurabilirdmiyim. Yardımlarınız bekliyorum. Teşekkürler....

xŞPARTACUSx

Üye
Yazık size bune zavallılıktır o dinsiz komunistler türk yurdu DOĞU TURKISTAN DAKİ müslüman kardeşlerimizi şuan bile katlediyorlar toplam 36 milyon müslüman uygur türkü katletti o gavur ordusu camileri kapattılar bar ahır yaptılar dini kitap ibadet evde dahi yasaklandı kardeşlerimizin ırzına geçiyorlar ödlek abi gibi sustugumuz yetmezmis gibi o serefsizlerin mallarını alıyoruz silahlanıp vursunlar diye kardeslerimizi ÇİN MALINA HAYIR!:@

• Beğen
Tepkiler: vatanperver

Üst Alt